• Головна
  • У Полтаві презентують рейтинг інвестиційної прозорості 100 міст України
16:00, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві презентують рейтинг інвестиційної прозорості 100 міст України

У Полтаві презентують рейтинг інвестиційної прозорості 100 міст України

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста розробили Рейтинг прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України метою якого є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в інвестиційній сфері.

Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України, що відбудеться 13 листопада 2018 р. з 11 до 13:00 у БЦ «Сучасний дім» за адресою вул. Котляревського, 22 (конференц зала на 6 поверсі).

Захід організовано спільно з громадською організацією Полтавська платформа.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю інвестиційного сектору міста Полтава. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості інвестиційного сектору 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості в інвестиційній сфері може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

1. Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Україна

2. Анатолій Котов, координатор проекту "Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків"

3. Іван Сватенко, заступник міського голови з юридичних питань

4. Анна Небеська, проектний менеджер (BRDO)

 Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/QkHdbdoJJovjcK4A3

#інвестиції #привабливість #Полтава #рейтинг #презентація
Оголошення
live comments feed...