• Головна
  • Кращою книгою Полтавщини стала енциклопедія
08:00, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Кращою книгою Полтавщини стала енциклопедія

Кращою книгою Полтавщини стала енциклопедія

Гран — прі отримала «Полтавіка. Полтавська енциклопедія том 6 «Освіта і наука. Книга 1»

Обласний конкурс « Краща книга Полтавщини» проводять з 2007 року. Його ініціювала обласна громадська організація « Спілка краєзнавців» Цьогоріч на суд журі у семи номінаціях представили 51 видання з 18 видавництв. Найбільше книг презентували «Дивосвіт» , «Асмі» і «Полтавський літератор». Серед авторів - Наталія Баклай, Юрій Роговий, Костянтин Бобрищев, Тетяна Ваценко, Віктор Сердюк, Євгеній Аничин.

Нагороди учасникам вручили у таких номінаціях:
- краще історико-краєзнавче видання;
- краща університетська книга;
- краща поетична збірка,

- краще прозаїчне видання;
- краще видання для дітей та юнацтва.

-культура і мистецтво

- краще іміджеве видання

- З року в рік учасників стає більше. У минулому їх було сорок п*ять. Цьогоріч пʼятдесят один. Тому оцінювати було важко — адже за кожною книгою потужна робота . Окрім лауреатів по номінаціях ми спеціально відзначаємо учасників. У нас традиційно багато краєзнавчих видань, тих, що стосуються культури і мистецтва. — розповіла директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Вікторія Пилипенко.

Цьогоріч гран — прі отримала «Полтавіка. Полтавська енциклопедія том 6 «Освіта і наука. Книга 1»

«Полтавіка » започаткована у 2008 році , всього заплановано випуск 12 томів на найрізноманітнішу тематику . У кожному томі — статті, аналітичний матеріал та велика кількість ілюстрацій. Автор ідеї, керівник проекту, головний редактор – історик-краєзнавець, педагог, заслужений вчитель України,член НСКУ, НСХУ Олександр Білоусько .

«Створенню «Полтавіки» передувала копітка праця кількох поколінь краєзнавців та істориків Полтавщини. Це унікальний проект для регіону» - говорить Олександр Білоусько

У 2015 році переможцем став том «Полтавіки», присвячений образотворчому мистецтву. І ось — чергова відзнака колективу. Проект заплановано до 2020 року.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #презентація #конкурс
Оголошення
live comments feed...