• Головна
  • Олександра Шамоту звинуватили в узурпації влади у Полтаві (ВІДЕО)
13:05, 7 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Олександра Шамоту звинуватили в узурпації влади у Полтаві (ВІДЕО)

Олександра Шамоту звинуватили в узурпації влади у Полтаві (ВІДЕО)

7-го листопада у Полтавській міській раді відбувається засідання виконавчого комітету. Перед початком засідання головуючий - секретар міської ради Олександр Шамота - надає слово представникам громадськості.

До трибуни виходить громадський активіст Сергій Чередніченко. Виступає трохи більше встановлених регламентом трьох хвилин. За цей час стверджує, що перезавантаження влади у місті, насправді, не відбулося. А нова влада продовжує справи "попередників".

- У Полтаві фактично відбулося цементування влади, яка була, але в гіршій, противнішій формі. На посади в управліннях, на заступників призначають людей по партійних квотах без обговорень, без публікацій в ЗМІ, без спілкування із громадськістю. Сьогодні на "Міськсвітло" хотіли призначити людину, яка є кумом Андрія Ляміна. Перед цим привели людину із вулиці на "Полтавасервіс", - розповів Сергій Чередніченко про нібито непрозорі кадрові призначення.

 Також активіст зауважив, що навіть при "злочинній владі Мамая" у виконкомі були представники опозиції. Тепер там лише люди, які представляють партії більшості. Таким чином виконуючий обов'язки міського голови Олександр Шамота нібито узурповує владу.

Завершуючи спіч, Сергій Чередніченко заявив, що соціалісти проводять акцію під міською радою і вимагають виконання трьох вимог: 1) почати реформу громадського транспорту; 2) проводити відкриті призначення на посади у комунальні підприємства і управління виконкому; 3) включити до виконкому представників опозиції, громадських організацій.

 Відповідаючи на виступ Чередніченка, Олександр Шамота зауважив, що повністю незгодний із такими формулюваннями. І зазначив, що призначення на посади у підприємствах та управліннях відбуваються у відповідності до законодавства, а до виконкому включили представників тих партій, які надали свої пропозиції.

Нагадаємо, також раніше нардеп Ігор Мосійчук назвав події у Полтаві "узурпацією влади".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #міськрада #Чередніченко #Шамота #призначення #узурпація
Оголошення
live comments feed...