
11:30, 6 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Полтавка стала жертвою «тихого полювання»

Мешканку Подільського району міста 1956 року народження доставили вчора до 5-ї міської клінічної лікарні Полтави з попереднім діагнозом: отруєння дикорослими грибами.
Як повідомляють в Управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, стан здоров’я хворої – середньої тяжкості.
Медики застерігають — збирайте гриби тільки ті, що добре вам відомі, при перших ознаках отруєння терміново звертайтеся до лікарів, не займайтеся самолікуванням, і не купуйте гриби на стихійних ринках.
Раніше ми повідомляли троє людей отруїлися грибами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
10:15, 11 червня
17
13:33, 21 червня
179
12:59, 17 червня
3
00:46, 12 червня
117