• Головна
  • Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві
13:30, 6 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві

Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві

Такі дані озвучили на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації. Проект передбачає реконструкцію верхньої частини парку – зон відпочинку та місць для проведення культурно-масових заходів.

Начальник міського управління капітального будівництва Володимир Годня розповів, що на території парку переоблаштують центральний вхід, демонтують старий фонтан, висадять нові дерева та кущі.

Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві, фото-1

- Напрямки доріжок змінювати не будуть. На центральному вході встановлять альтанки. Чаша нового фонтану буде 9 м, а навколо буде «сухий фонтан». Вночі його будуть підсвічувати. Зліва від центральної алеї встановлять сучасний ігровий дитячий майданчик з гумовими покриттям. 50 тисяч євро для майданчика надає німецька компанія GIZ. Стільки ж грошей виділять із міського бюджету. Крім цього майданчика, в парку встановлять ще 4, - сказав Володимир Годня.

Півтора мільйони гривень виділить міська рада на реконструкцію парку «Перемога» у Полтаві, фото-2

При розробці проекту за зразок брали центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького — міський парк Харкова. Делегація з Полтави їздила туди переймати досвід . Зокрема, в частині побудови громадських туалетів. Їх планують встановити 5. Також замінять систему освітлення та водопровідну мережу.

У планах збудувати на території парку дитячу залізну дорогу з вокзалом, від якого курсуватиме потяг. Оновлять і оглядовий майданчик та встановлять підіймач. А ще в парку буде ретро зона для людей похилого віку та гостьовий майданчик для атракціонів.

«Нині ми маємо погодження з відповідного міністерства щодо екологічних норм. При проектуванні отримали від обласного управління екологічної інспекції відповідні погодження. Обстежили 100% зелені насадження. Виявили рослин, які очистять від омели. Аварійні деревазрізали», - поінформував Володимир Годня. Однак ,потрібно і дещо доопрацювати. Зокрема, в історичному ареалі категорично заборонено проводити земляні роботи без нагляду археолога. Тому все потрібно узгодити з відповідними службами. Тож члени Консультативної ради на засіданні погодили представлену облікову документацію і рекомендували, привести межі відповідно до чинного законодавства — повідомляють на офіційному сайті Полтавської ОДА

Раніше ми розповідали Німці подарували парку "Перемога" Карусель

#Парк " Перемога" #реконструкція #алтанки #каруселі
Оголошення
live comments feed...