
09:33, 5 листопада 2018 р.
Надійне джерело
На Полтавщині 3-річний хлопчик отруївся ягодами і потрапив до реанімації

Надзвичайний випадок стався 3-го листопада у Кременчуці. 3-річний хлопчик з’їв дикорослі ягоди і отруївся. Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення Кременчуцької міської дитячої лікарні. Стан здоров’я хлопчика – середньої тяжкості. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА.
Раніше на Полтавщині жінка потрапила до лікарні із підозрою на ботулізм.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
10:15, 11 червня
17
13:33, 21 червня
179
12:59, 17 червня
3
00:46, 12 червня
117