• Головна
  • «Як до Чернігова рачки». Полтаву у розвитку обійшли майже всі міста України
15:58, 4 листопада 2018 р.

«Як до Чернігова рачки». Полтаву у розвитку обійшли майже всі міста України

«Як до Чернігова рачки». Полтаву у розвитку обійшли майже всі міста України

Не дарма у кулуарах Полтавської міської ради звучить теза про те, що порівняння Полтави з іншими обласними центрами України давно втратило свою актуальність і саме час порівнювати наше місто з маленькими провінційними містечками районного значення. Полтавці й самі все частіше помічали, що місто все далі скочується до стану початку 90-х, але нові чиновники, які змінили на посадах підлеглих Олександра Мамая, все більше наголошують на цьому:

«Як до Чернігова рачки». Полтаву у розвитку обійшли майже всі міста України, фото-1


Ось і Чернігів весело заблищав п’ятами вдалині: не будемо згадувати, що по всьому місту тут вже давно висівають газонну траву, яка не жовкне після підстригання, головна новина — це старт програми зі зносу старого житлового фонду.

Найсильнішою стороною «Програми будівництва нового житла на місці будинків старше 50 років» стане те, що з міського бюджету Чернігова буде фінансуватися від 25 до 40% будівництва кожного нового житла. Плюс до цього для забудовника встановлюється мінімально можливий розмір пайової участі в розвиток інфраструктури міста - 0,01%. А це означає, що місто не тільки візьме участь фінансово на початкових етапах будівництва нових будинків, що особливо актуально для будь-якого забудовника, але, і знімуть навантаження на проекти у вигляді додаткових витрат забудовника у вигляді пайової участі. А якщо додати до цих двох факторів ще й можливість отримає на пільгових (ймовірно, не дорожче 1 грн / ділянку) умовах земельну ділянку під новий будинок і велику частину квартир, то програма має всі шанси на успіх.

#реформи #розвиток #хрущівки
Оголошення
live comments feed...