• Головна
  • За рік Януковичу замовили нагород на 8 мільйонів
11:42, 27 листопада 2012 р.

За рік Януковичу замовили нагород на 8 мільйонів

Держуправління справами 20 листопада за результатами тендеру уклало низку угод на придбання комп’ютерного устаткування, канцелярських товарів та нагород на 1,28 млн гривень.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель». Як зазначається у повідомленні, банкнотно-монетному двору Нацбанку замовлено партію нагородної продукції. Найдорожче коштують ордени «За доблесну шахтарську працю» ІІІ ступеня – 2 202 гривень/од. Таких придбано 40 штук.

 «Замовлено 300 нагрудних знаків: «Заслужений вчитель», «Заслужений діяч мистецтв», «Заслужений діяч науки і техніки» та «Заслужений працівник культури» по 400 гривень за штуку та 250 посвідчень до медалі «За бездоганну службу» по 48 гривень/од», - йдеться у повідомленні.

Загалом в 2012 році Державне управління справами замовило банкнотно-монетному двору нагородної продукції на 7,88 млн. гривень.

 У ТОВ «НВП Поліграфсервіс» за 140 тис. гривень придбано конверти, клейкий папір, картонні папки та папір для друку.

 Ще 922 тис. гривень коштуватиме серверне обладнання, витратні матеріали для копіювально-розмножувальної техніки та апарати для знищення документів для адміністрації президента, придбані у ПП "Пронет", ТДВ "Інженерно-будівельна фірма "ЛДС" і ТОВ "Мастер Сервіс".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...