• Головна
  • 700 полтавських призовників ухиляються від служби в армії
11:00, 3 листопада 2018 р.
Надійне джерело

700 полтавських призовників ухиляються від служби в армії

700 полтавських призовників ухиляються від служби в армії

2 листопада на  засіданні  вміській раді  йшлося  про  взаємодію органів місцевого самоврядування ,  установ і  організацій в питанні підготовки громадян України до військової служби. Засідання провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко.Представники Полтавського військового комісаріату, управлінь міськвиконкому, громадських організацій та формувань, військово-патріотичних клубів обговорили питання військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки

Найактуальніша проблема , на думку учасників наради –ухилення призовників від проходження строкової військової служби. На цьому акцентував увагу заступник віськового комісара Полтавського військового комісаріату Олександр Варейбус:

– Зараз відбувається попередній призов в 1700 чоловік. Уже на цьому етапі не зявилися до військового комісаріату близько 700 призовників. Нині з міста Полтави до лав Збройних Сил України відправляться 36 призовників при плановому завданні – 96 чоловік.

Олександр Варейбус зазначив, що така ситуація по місту фіксується кілька років поспіль.

Присутні дійшли до спільного знаменника, що вирішити проблему можна тільки комплексно. Виховання почуття патріотизму, а отже і розуміння важливості виконання державного обов’язку розпочинається зі школи, родини та суспільства в цілому.

Окрім того, під час наради обговорили і шляхи заохочення призовників до проходження військової службиповідомляє прес-служба полтавської міської ради.

 Раніше ми повідомляли, що в Україні відновлюють строкову службу в армії

#армія #військомат #призов #ухилення
Оголошення
live comments feed...