• Головна
  • Письменник Макс Кідрук зібрав у Полтава аншлаг на презентації нового бестселера
09:30, 2 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Письменник Макс Кідрук зібрав у Полтава аншлаг на презентації нового бестселера

Письменник Макс Кідрук зібрав у Полтава аншлаг на презентації нового бестселера

Книгу автор представляє в рамках масштабного туру сотнею міст України. «Зустрічі у Полтаві такі ж потужні і резонансні, як у  Києві та Львові. Хоча я їду і в маленькі містечка, де зовсім ніхто не знає ні мене, ні моїх книг» - розповів про це та багато іншого Макс Кідрук 

Про нову книгу

-Роман «Де немає Бога» вийшов першого вересня. Відтоді  про  нього написали понад п’ясот відгуків, в інстаграмі – майже сімсот. Мене питають – про що цей роман? Цей твір не про авікатастрофу і не про виживання в горах, як багато хто може подумати, глянувши на обкладинку. Це розповідь про шістьох різних людей, яких за примхою долі поєднала авіакатастрофа. Вона своєрідний каркас, на який ці долі нанизані. Хто ці люди? Це відчайдушна українка, таємний папський кардинал, спортсмен, баварський політик. Наголошую: це не роман - катастрофа , це роман про життя моїх героїв. Кожна розповідь так чи інакше торкається теми стосунків батьків і дітей. І цю книгу я присвятив своїм  батькам. Поки що це перша і єдина книга з присвятою.

Про найвідоміший роман «Бот»

-Зараз я вважаю, що це «плаский» роман.   Однак, мене часто запитують, де його можна придбати, тобто, читач не втратив до книги  цікавості. Тільки  в продажу ви його не знайдете ніде.  Що б здійснити перевидання, я хочу  «Бота» відредагувати .  Поки що не можу точно сказати, коли це зроблю. В моїй голові купа нових задумів.

Про майбутнє України

-Був певний момент, коли час у нашій країні зупинився. У якийсь момент я навіть злякався, що він піде назад. Але зараз впевнено кажу – зміни в Україні є. Так, у нас повнісінько проблем. Але все - таки в майбутнє я дивлюся з оптимізмом.

Про нові твори

-Наступний роман матиме назву «Доки світло не згасне назавжди». У моїх книгах все більше соціальної складової і драми, але не збираюся відмовлятися від містичних і фантастичних моментів а також  наукового підгрунтя. Обіцяю,  презентаційний тур буде такий же масштабний, як  попередні. У величезну кількість міст я приїжджаю вже як до близьких друзів . І Полтава – одне з таких міст!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кідрук #письменник #книга
Оголошення
live comments feed...