Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок.

Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., Алла Широкова

Назва походить від "переддень Дня усіх святих" (англ. All Hallows' Eve).

В Україні Хелловін почали відзначати буквально кілька років тому, але він набуває дедалі більшого розповсюдження .

Виник Хелловін у Британії ще за язичницьких часів. Історики вважають, що 

згодом ті традиції поєдналися з християнством. Ще пізніше свято зазнало метаморфоз в американській адаптації.

Головним символом Хелловіну є так званий ліхтар Джека. Це гарбуз, на якому вирізано  усміхнене обличчя; всередину ставлять запалену свічку. Вважається, що ліхтар, залишений в День всіх святих біля будинку, буде відганяти злих духів.

У вечір на Хелловін прийнято перевдягатися у страхітливі костюми, молодь та діти ходять по будинках, вимагаючи солодощів та подарунків. Влаштовують   вечірки з піснями і танцями.

Священники застерігають проти гучних веселощів та демонічних аксесуарів Хелловіна, є навіть його агресивні критики , але попри все, свято набирає популярності в Україні і в нашому місті.

Полтавський креатив вражає

Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-1 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-2 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-3 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-4 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-5 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-6 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-7 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-8 Сьогодні Хелловін — свято монстрів, гарбузів і веселих вечірок., фото-9
Хелловін святкування гарбузи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі