• Головна
  • До сотні полтавських МАФів роками успішно працюють без прибутку і без жодного працівника
07:07, 31 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

До сотні полтавських МАФів роками успішно працюють без прибутку і без жодного працівника

До сотні полтавських МАФів роками успішно працюють без прибутку і без жодного працівника

Близько десятка відомих полтавських підприємців мають по всьому місту від 5 до 30 кіосків, але (от халепа!) вони не приносять своїм власникам ні копійчини прибутку! Більше того, не зважаючи на те, що всі вони щодня на зупинках, людних вулицях і базарах продають полтавцям різноманітні товари, жодного працівника ці магазини не мають. До цього ж списку належать і відомі заклади гральних платформ.

До сотні полтавських МАФів роками успішно працюють без прибутку і без жодного працівника, фото-1

Питання дотримання закону в діяльності приватних підприємців Полтави сьогодні навіть розглядали на засіданні спеціальної робочої групи Полтавської міської ради, яку очолив Олександр Шамота. Підприємців міста, до яких було найбільше запитань, запросили відповісти на них у залі засідань міськради. На жаль, з 19 запрошених бізнесменів, на зустріч з полтавською владою та представниками податкової, інспекції з благоустрою та іншими контролюючими органами, прийшло лише 5.

Більшість бізнесменів, які проігнорували засідання, зі слів Олександра Шамоти, мають до 30 МАФів по всьому місту, які, згідно офіційних даних, або не приносять доходу взагалі, або дають мінімальний прибуток, не зважаючи на своє вигідне розташування. При цьому майже в усіх магазинах офіційно немає жодного працівника.

– Підприємець пан Калуцький, наприклад, володіє 22 МАФами по всьому місту, – каже Олександр Шамота, – і в цих МАфах офіційно немає жодного співробітника. Якщо припустити, що в кожному працює по 2 працівника і за них він мав би щомісяця сплатити по 1600 гривень податку до міського бюджету, то виходить, що тільки від Калуцького бюджет Полтави недоотримав до 1 мільйона гривень!

У результаті, діяльність цих підприємців має перевірити вже ДФС. Одне залишається незрозумілим: як такі кричущі порушення закону з боку найбільших власників МАФів досі залишалися поза увагою податкової?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #податкова #ДФС #податки
Оголошення
live comments feed...