• Головна
  • Василь Вірастюк представив у Полтаві нову українську комедію «Пригоди S Миколая»
18:34, 29 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Василь Вірастюк представив у Полтаві нову українську комедію «Пригоди S Миколая»

Василь Вірастюк представив у Полтаві нову українську комедію «Пригоди S Миколая»

13 грудня 2018 виходить у прокат стрічка української компанії BigHandFilms«Пригоди SМиколая». Це буде яскрава новорічна сімейна комедія, у якій знялися відомий український богатир і улюбленець усіх дітей України Василь Вірастюк та телезірка Маша Єфросініна. 

Головні актори фільму, режисер і продюсер 28 жовтня презентували фільм у Полтаві. Вони влаштували зустріч з полтавцями у кінотеатрі Multiplex, який з цього приводу вщент наповнився маленькими шанувальниками Василя Вірастюка. Вони мали змогу поспілкуватися з богатирем і поставити йому купу запитань, які дуже розвеселили актора. За словами Василя Вірастюка, він любить зніматися з дітьми і це гарно йому вдається, не зважаючи на загальновизнану складність таких зйомок.

Продюсер фільму Марія Каель розповіла про походження назви картини та супергероя Святого Миколая:

– Стрічка тричі змінювала назву у ході роботи. Назва «Груднева казка» поступилася місцем назві «Пригоди С. Миколая» – на честь головного героя картини, але потім трансформувалася у «Пригоди SМиколая». Ми хотіли, що глядачі пройшли шлях сприйняття Миколая від Святого до Супергероя (Superhero) і показати синонімічність цих понять у фільмі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фільм #українськакомедія #вірастюк #пригодиsмиколая
Оголошення
live comments feed...