Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)

Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок  , Володимир Паршевлюк

27-го жовтня у торгово-розважальному центрі Києві розпочалася виставка повітряних кульок. Захід зібрав сотні дорослих та дітей, які прийшли подивитися на неймовірні вироби із кульок та повітря.

Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-1 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-2

На 5-му поверсі центру зранку відкрили справжній фестиваль повітряних кульок. Це – не просто виставка. За кращу композицію змагаються вісім команд – більшість із Полтави, але є і збірна Дніпра/Нової Каховки. Із кульок команди виготовили просто неймовірні композиції – героїв улюбленого мультфільму «Мадагаскар», величезних Панду та Слона, дерева і будиночки.

Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-3 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-4 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-5 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-6 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-7 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-8 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-9

Поруч із виставками неймовірно умілі майстри за лічені секунди роблять із довгих повітряних кульок собачок, котиків, ведмедиків. Малюки від таких дарунків були просто у захваті.

Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-10 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-11 Діти у захваті – у Полтаві вперше організували виставку великих фігур із повітряних кульок (ФОТО)  , фото-12

Під час фестивалю глядачі можуть не лише дивитися на композиції із повітряних кульок, але й проголосувати за найкращу із них.

Переможця визначать завтра. Виставка триватиме 27 та 28 жовтня із 10:00 до 18:00. Беріть своїх малюків і поспішайте до ТРЦ «Київ». Адже подібна виставка у Полтаві відбувається вперше.

А якщо ви іще не знаєте, куди піти у вихідні - подивіться підготовлену нами афішу подій.

діти кульки Київ Полтава виставка фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі