![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:24, 26 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Полтавців закликають повідомляти про холодні батареї у Фейсбуці
![Полтавців закликають повідомляти про холодні батареї у Фейсбуці Полтавців закликають повідомляти про холодні батареї у Фейсбуці](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як відомо, опалювальний сезон у Полтаві мав офіційно розпочатися 24 жовтня. Але і досі десятки тисяч полтавців мерзнуть у квартирах з холодними батареями. Причин може бути дві: «завоздушення» труб системи опалення або крадіжки кранів труб теплопостачання.
Вчора і сьогодні величезна кількість полтавців скаржиться на холодні батареї комунальникам на 15-80, ЖЕКу, «Полтаватеплоенерго» та навіть нам в редакцію.
Повідомити про проблеми з опаленням тепер можна іще зручніше – у Фейсбук, на сторінці начальника відділу оперативного реагування міськвиконкому Сергія Зубаня:
Адресу будинку можна писати безпосередньо у коментарях під постом, обіцяють оперативно зреагувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...