
13:24, 26 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
Полтавців закликають повідомляти про холодні батареї у Фейсбуці

Як відомо, опалювальний сезон у Полтаві мав офіційно розпочатися 24 жовтня. Але і досі десятки тисяч полтавців мерзнуть у квартирах з холодними батареями. Причин може бути дві: «завоздушення» труб системи опалення або крадіжки кранів труб теплопостачання.
Вчора і сьогодні величезна кількість полтавців скаржиться на холодні батареї комунальникам на 15-80, ЖЕКу, «Полтаватеплоенерго» та навіть нам в редакцію.
Повідомити про проблеми з опаленням тепер можна іще зручніше – у Фейсбук, на сторінці начальника відділу оперативного реагування міськвиконкому Сергія Зубаня:

Адресу будинку можна писати безпосередньо у коментарях під постом, обіцяють оперативно зреагувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
06:52, 12 червня
06:40, 22 червня
07:02, 15 червня
10:05, 18 червня
1
13:23, 21 червня