• Головна
  • ЖЕО №2 не зобов’язана міняти труби і ліфти, – заступник мера
11:55, 26 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

ЖЕО №2 не зобов’язана міняти труби і ліфти, – заступник мера

ЖЕО №2 не зобов’язана міняти труби і ліфти, – заступник мера

ЖЕО №2 не зобов’язане міняти труби у підвалах, латати дахи чи ремонтувати ліфти – це все спільна власність мешканців будинку, отже, саме вони і повинні цим опікуватися. Так заступник мера з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко прокоментував питання журналістів щодо аварійного стану комунікацій у будинках Полтави:

–       У будинку з приватизованими квартирами усі комунікації, труби в підвалі, дах, горище, двері і вікна, ліфт – спільна власність усіх мешканців, тому і ремонтувати все це повинні самі мешканці будинку. Міська влада вже має великий список будинків, де мешканці роками підставляють тазики під стелю, що протікає, також десятки будинків з аварійними трубами у підвалі. Все це по мірі можливостей ремонтуватиме міська влада, але взагалі це обов’язок виключно мешканців будинку.

Нагадаємо полтавцям, що кілька років тому усі обов’язки з утримання будинків українська влада поклала на ОСББ, зараз ці організації можуть отримувати компенсації від держави на ремонт та модернізацію будинків.

Ті ж будинки, мешканці яких не спромоглися домовитися щодо створення ОСББ, перейшли у відання ЖЕО №2. Цієї весни набув чинності документ, який утверджує перелік послуг, які надає мешканцям будинків ЖЕО №2:

Як бачимо, до обов’язків ЖЕО належить лише ПОТОЧНИЙ ремонт та технічне обслуговування. Капітального ремонту і заміни труб, ліфтів і дахів у переліку немає через відсутність фінансування.

То ж, шановні, висновки робіть самі: хто колись полінувався створити ОСББ у своєму будинку, той сьогодні має самотужки вирішувати свої проблеми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСББ #ЖЕО #чепурко #ремонт #будинки
Оголошення
live comments feed...