![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
09:48, 26 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтаві запровадять «електронний квиток»
![У Полтаві запровадять «електронний квиток» У Полтаві запровадять «електронний квиток»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Уже за 3-4 місяці у Полтаві почнуть впроваджувати систему «електронний квиток» для розрахунку у громадському транспорті. Про це під час прес-конференції повідомив заступник міського голови Олексій Чепурко.
– Зараз ми ведемо перемовини з представниками ЄБРР щодо кредиту на закупівлю нових тролейбусів і автобусів. У разі успішного завершення цього процесу, частина маршруток піде в минуле, їх замінять автобуси. До того ж, усі автобуси і тролейбуси буде обладнано системою «електронний квиток, а усім пільговикам, які зараз мають право безкоштовного проїзду, буде видана спеціальна кратка. За такої системи ми зможемо знати точно, скільки пільговиків провіз перевізник і яка сума компенсації йому необхідна.
Також, за словами Олексія Чепурка, для управління новою автобусною структурою розглядають два варіанти:
- створення нового комунального підприємства
- залучення приватного інвестора, який організує автотранспортну компанію
Сучасна система компенсації проїзду зовсім недосконала, каже заступник мера, і міська влада не знає, скільки насправді перевізники обслуговують пільговиків. Система «електронний квиток» значно полегшить життя як пасажирам, так і владі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...