• Головна
  • "Місія - Свобода". Полтавцям покажуть фільм про великого українця Богдана Гаврилишина
17:32, 25 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

"Місія - Свобода". Полтавцям покажуть фільм про великого українця Богдана Гаврилишина

"Місія - Свобода". Полтавцям покажуть фільм про великого українця Богдана Гаврилишина

26 жовтня о 17:40 відбудеться показ повнометражного документального фільму про життя видатного українця Богдана Гаврилишина "Місія – Свобода".

Показ фільму "Місія-Свобода" присвячено дню народженню видатного українця, всесвітньо відомого економіста Богдана Гаврилишина, якому у цьому році виповнилося б 92 роки.

Життєвий приклад Богдана Гаврилишина, який розпочинав свою кар’єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п’яти університетах Канади та України, – надихне молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою.

Богдан Гаврилишин – засновник Міжнародного економічного форуму в Давосі, член Римського клубу, «батько» університету МІМ-Женева та МІМ-Київ ( перша бізнес-школа в Україні), радник кількох президентів, людина, котра зробила вклад у розвиток багатьох країн світу.

У 2009 році заснував «Благодійний фонд Богдана Гаврилишина», який зосереджувався на програмах для молоді. Основною програмою фонду з 2012 року є «Молодь змінить Україну», учасниками якого неодноразово були полтавчани та яка наразі налічує вже більше 500 учасників з усієї України.

З 2017 року, після смерті Богдана, програми фонду продовжує реалізовувати родина видатного українця в рамках діяльності Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Зустріч відбудеться за участі дочки Богдана Гаврилишина Патріції Шморгун, продюсера фільму Володимира Кузнєцова та почесних гостей.

Дата і час показу:
26 жовтня 2018 року, з 17:40 до 20:00 год.

Місце проведення:
Кінотеатр «
Wizoria Колос»
м. Полтава, вул. вулиця Гоголя, 22

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#анонс #кіно #візорія #Полтава
Оголошення
live comments feed...