• Головна
  • Полтавський глядач побачить виставу з легендарною Адою Роговцевою
18:20, 25 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Полтавський глядач побачить виставу з легендарною Адою Роговцевою

Полтавський глядач побачить виставу з легендарною Адою Роговцевою

Постановку здійснила режисерка Катерина Степанкова, в ролях задіяні Ахтем Сейтаблаев, Галина Корнєєва,  Заслужена артистка України   Світлана Орличенко Ольга Атанасова, Владислав Микитюк, Павло Лі.

Вистава Жан — Марі Шевре «Squat» ( в українському варіанті «Будьте, як вдома») - широко відома театральна постановка. У 2000 році автор отримав за свій доробок спеціальну премію ООН. А ще був номінований на вищу театральу нагороду Франції «Мольєр».

Тема міжнаціональних стосунків не втрачає актуальності, крізь призму цієї теми автор доносить ідею про Єдиний Дім, котрим для кожного з нас повинна стати наша планета, наш доволі обмежений земний простір. Простір, який для одних визначений визначається держвними кордонами, для інших — стінами помешкання, де живуть герої вистави, вирішуючи то складні то прості взаємовідносини.

У центрі розповіді — непросте сплетіння людських доль, вчинків, і звісно ж, кохання.

Пара молодих мігрантів — арабський юнак Самір та полька Бася — випадково опиняються у великій квартирі в центрі Парижа. Так само випадково у їхні життя входять дві поважні французькі пані — Жан а Марівон. Парижанки беруться опікуватися молодою парою. Таким чином на сцені розгортається зіткнення епох, ментальностей, культурних традицій та характерів. Саме у цьому своєрідний нерв і пружина цієї комедійної і водночас драматичної історії.

Ада Роговцева грає роль Марівон. Героїня все життя мріяла мати власних дітей, але не склалося. І, нарешті, доля зробила несподіваний дарунок - вона знаходить сина, але за дуже незвичайних обставин. Марівон упереджено ставиться до арабів, але саме араб Самір, фактично, стає для Марівон Дюпре сином.

Образ Саміра майстерно втілює Ахтем Сейтаблаєв, на сьогодні одна з найяскравіших зірок української сцени. Глядачам він добре відомий як актор фільму «Хайтарма», учасник ТБ шоу «Танці з зірками».

Вистава відбудеться у ПД "Листопад" 11 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ада Роговцева #Ахтем Сейтаблаєв #Катерина Степанкова
Оголошення
live comments feed...