Коффішка, бувай? Зразок полтавського «бикоко» йде слідом за Олександром Мамаєм

Коффішка, бувай? Зразок полтавського «бикоко» йде слідом за Олександром Мамаєм, Анна Супруненко

Скільки разів полтавська громадськість пікетувала славнозвісну «Коффішку» у центрі міста, стільки ж разів наш колишній мер Олександр Мамай сумлінно стояв за неї горою, то відпускаючи сальні жартики, то вивалюючи залізобетонний аргумент «Ну вона ж вже там стоїть, нащо її чіпати?».

Але все, врешті-решт, коли-небудь змінюється на краще і такі зміни не оминули полтавців, у яких ще зберігся хоч якийсь естетичний смак. У 2019 році яскравий зразок полтавського «бикоко» весело махає нам ручкою і відправляється куди подалі. Куди – поки що не відомо, але міська влада веде перемовини з власниками:

         –  Термін дії договору «Коффішки» закінчується у 2019 році, зараз ми розмовляємо з власниками кіоску про альтернативне місце розташування, – сказав під час зустрічі з підприємцями депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков. – Якщо власник не прибере свій кіоск у необхідний термін, то його демонтують відповідні служби.

До речі, раніше ми вже писали про те, що інші МАФи та літні майданчики також покинуть бруківку вулиці Соборності - після реконструкції вона набуде набагато охайнішого і вишукано-стриманого вигляду.

коффішка соборності маф мамай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі