• Головна
  • Всесвітньо відома компанія, яка збудувала найдовший у світі морський міст, прийде на Полтавщину
13:02, 24 жовтня 2018 р.

Всесвітньо відома компанія, яка збудувала найдовший у світі морський міст, прийде на Полтавщину

Всесвітньо відома компанія, яка збудувала найдовший у світі морський міст, прийде на Полтавщину

Новий міст через Дніпро на Полтавщині будуватиме компанія CRBC. Зараз йдуть необхідні погодження та інші підготовчі процедури. А днями CRBC здала один зі своїх останніх об’єктів — найдовший у світі морський міст у Китаї.

Днями у Китаї відкрили найдовший у світі морський міст. Його протяжність — 55 км. Міст з’єднує Гонконг з материковою частиною країни. Проклали міст і над водою, і під землею — у тунелі під Південно-Китайським морем. Раніше шлях цим маршрутом займав кілька годин, тепер — півгодини.

Працювала над проектом корпорація CRBC. Це одна з найбільших інжинірингових та будівельних компаній в усьому світі. Вона спеціалізується на глобальних інфраструктурних проектах: магістралях, залізницях, мостах, портах та тунелях.

На Полтавщині корпорація CRBC працюватиме над будівництвом мосту через Дніпро. У березні голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав меморандум про співпрацю з її українським представництвом. Цей об’єкт — стратегічний для всієї центральної України. Міст з’єднуватиме східну і центральну частини країни.

— Ми відкриті для інвестицій і маємо необхідну підтримку Уряду. Я не просто так завжди кажу: «Приходьте і робіть, ми створимо для цього всі умови». На цей заклик реагують такі потужні компанії — значить, ми все робимо правильно, — наголосив Валерій Головко.

Корпорація має врахувати і проблему Крюківського мосту. Цей об’єкт знаходиться у критичному стані. Його реконструкція має стати складовою частиною будівництва нового мосту.

Компанія CRBC зацікавлена і у реалізації інших інфраструктурних проектів на Полтавщині. Крім того, підтримуватиме соціальні ініціативи у області після початку будівництва мосту. Серед них — фінансова та технічна підтримка початковим, середнім школам і лікарням.

Зараз триває процес отримання усіх необхідних погоджень та інші підготовчі процедури. Для реалізації проекту є повна підтримка урядів України та КНР.

— Ми вирішуємо стратегічні завдання, які накопичувалися десятиріччями. Зараз для цього нарешті є всі необхідні фактори. І найголовніше — підтримка держави. Це не перший і, впевнений, не останній з великих об’єктів, які з’являються у області, — розповів директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Нагадаємо, що за ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка відремонтують полтавську ділянку траси Київ — Харків. Зараз закінчуються тендерні процедури. Депутати міськради теж виділили першу частину співфінансування на проведення робіт. Спочатку відремонтують нижній шар, щоб підготувати дорогу до зими. Основні роботи проходитимуть навесні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #ремонт #міст #CRBC

Коментарі

Оголошення
live comments feed...