• Головна
  • У Полтаві покажуть інтелектуальних роботів, які вміють говорити і грати в театрі
14:51, 23 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві покажуть інтелектуальних роботів, які вміють говорити і грати в театрі

У Полтаві покажуть інтелектуальних роботів, які вміють говорити і грати в театрі

З 20 жовтня по 25 листопада у Полтаві відбуватиметься абсолютно унікальна подія – інтерактивна виставка роботів і новітніх технологій.

Кожен відвідувач виставки зможе отримати інформацію про експонати виставки від працівників залу, які, окрім всього, зможуть навчити усіх бажаючих управляти роботами. На виставці «Місто роботів» будуть представлені інтелектуальні роботи, з якими можна спілкуватись, грати або управляти голосовими командами. Також відвідувачі зможуть побачити унікальний театр роботів, у якому гратимуть роботи з виставки.

Маленькі і великі науковці побачать зони повної та часткової віртуальної реальності, покатаються на роботі-рікші та візьмуть участь у багатьох інших технологічних розвагах.

На території виставки щодня проходитиме майстер-клас з виготовлення робота-художника та хексбага, малювання 3D-ручкою та robox. Усі готові роботи учасники зможуть забрати з собою.

«Місто роботів» чекає на допитливих юних полтавців щодня з 10:00 до 20:00 у ТРЦ «Київ». Багато цікавого у Інстаграм https://www.instagram.com/mistorobotiv/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботи #технології #штучний інтелект #віртуальна реальність
Оголошення
live comments feed...