• Головна
  • Полтавці – засранці. На що скаржаться комунальники?
15:45, 22 жовтня 2018 р.

Полтавці – засранці. На що скаржаться комунальники?

Полтавці – засранці. На що скаржаться комунальники?

Щойно відремонтовані під’їзди перетворюються в занедбані і жахливі, а майданчики для побутових відходів засипають горами будівельного сміття і старих меблів. Так скаржився на засранців-полтавців Олександр Ландарь, начальник комунального підприємства «ЖЕО №2» на сьогоднішній апаратній нараді у в.о. міського голови.

Полтавці – засранці. На що скаржаться комунальники?, фото-1

З таким самим посланням нещодавно звернувся до полтавців Р. Редько, заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм:

          –Проблема з утворенням несанкціонованих сміттєзвалищ в місті Полтава існує, в першу чергу через байдужість полтавців, по-друге, через недотримання мешканцями вимог Правил благоустрою міста Полтава, відсутність бажання зробити якусь користь для себе і довкілля. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує, що відповідно вище вказаних Правил заборонено смітити на вулицях, у парках, скверах, прибережних зонах водних об’єктів, громадських та інших місцях загального користування; пошкоджувати газони, викидати, вивозити або звалювати в не відведених для цього місцях відходи, сміття, траву, влаштовувати звалища; використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та побутових відходів; складувати будівельні матеріали на прибудинкових територіях та за межами власних помешкань та інше.

Пан Редько також нагадав, що під час виконання в будинках ремонтних робіт будівельне сміття щоденно вивозиться власниками будинків (квартир) або організаціями, які проводять ремонт.

Великогабаритні відходи, будівельні відходи з контейнерних майданчиків повинні вивозитися на міське звалище спеціалізованим транспортом за попередніми заявками мешканців, власників відходів. Заявки на вивіз великогабаритних відходів приймаються за контактними телефонами КАТП 1628 у робочий час:

  • - диспетчерська служба 59 70 32; 59 29 24; 0503046182;
  • - договірний відділ 59 95 39.

За санітарний стан території, де складувалися великогабаритні відходи (в тому числі - за її прибирання після вивезення великогабаритних відходів), відповідає власник великогабаритних відходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жкг #сміття

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...