Нова електроопора «Полтаваелектроавтотрансу» перегородила проїзд на провулок Микитенка

Транспортне підприємство не демонтувало стару опору, натомість поставило нову, яка унеможливила проїзд на провулок

На редакційну пошту Інтернет - видання "Полтавщина" надійшов колективний лист мешканців провулку Микитенка, що у Полтаві. Оксана Середа, Олена Сентищева, Олег Середа, Іван Сентищев та Ольга Романенко вже повторно направляють своє звернення Прокурору Полтавської області, начальнику УМВС України в Полтавській області, начальнику УДАI УМВС України в Полтавськiй областi, начальнику Управління Державної інспекції техногенної безпеки, голові Полтавської облдержадміністрації та міському голові Полтави. Люди неодноразово зверталися до державних органів з вимогою не ставити опору № 200 та перенести її на місце старої аварійної опори, але вони не дали результату.

Подаємо цю скаргу без скорочень.

Наступним повідомляємо, що станом на 20.11.2012 р. питання про перенос опори контактної мережі № 200 на місце старої опори та демонтаж старої (не діючої) аварійної опори, згідно нашого колективного звернення від 21.09.2012 р. — не вирішено ні по суті, ні фактично.

Після проведення перевірок та обстежень комісіями ДАІ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області та Територіального управління МНС України в Полтавській області, згідно листа Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області № Кол.660 від 16.10.2012 р, листа ВДАІ ПМУ УМВС України в Полтавській області № 1/С-247, 1/Кол-236 від 19.10.2012 р. та листа Територіального управління МНС України в Полтавській області № 03/Кол-231/03 від 01.11.2012 р., встановлено, що:

  • Опора № 200 встановлена КП «Полтаваелектроавтотранс» на перехресті вул. М. Бірюзова та пров. Микитенка — створює перешкоду для руху транспортних засобів.
  • В’їзд до провулку Микитенка з вулиці Маршала Бірюзова — не можливий.

Не зважаючи на те, що відділом ДАІ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області було направлено вимогу до КП «Полтаваелектроавтотранс» № 96 від 16.10.2012 р. щодо переносу опори контактної мережі № 200 на місце старої (не діючої) аварійної, яка не демонтована, а також неодноразові усні звернення мешканців провулку Микитенка до КП «Полтаваелектроавтотранс» з вимогою не ставити опору та перенести її на місце старої аварійної опори, в тому числі і при незаконному монтажу у 2003 році опори № 200 — станом на 20.11.2012 року КП «Полтаваелектроавтотранс» опору № 200 — не перенесло, стару (не діючу) аварійну опору — не демонтувало.

Також хочемо зазначити, що на наше колективне звернення від 21.09.2012 р. до КП «Полтаваелектроавтотранс», ми, мешканці провулка Микитенка в місті Полтава, відповіді — не отримали, чим з боку КП «Полтаваелектроавтотранс» було порушено Закон України «Про звернення громадян».

Провулок Микитенка м. Полтави є повноцінним провулком і розрахований на рух транспорту, проїзд машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також є єдиним можливим засобом під’їзду мешканців провулку Микитенка до своїх будинків та подвір’їв.

Але працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» при заміні старої опори № 200 та монтажу нової тролейбусної опори по вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави змістили на 1,5м опору № 200 чомусь в бік провулку Микитенка та встановили опору навпроти провулка Микитенка м. Полтави — перекрили в’їзд на провулок Микитенка з боку вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави та проїзд по провулку Микитенка м. Полтави машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також під’їзд мешканців провулку Микитенка до своїх будинків і подвір’їв.

Звертаємо увагу на те, що працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» не демонтували стару (не діючу) опору, яка є аварійної і може впасти в будь-який момент, — що може призвести до людських жертв і травм.

 Повідомляємо, що до заміни старої опори № 200 та монтажу нової тролейбусної опори по вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави ширина проїжджої частини провулку Микитенка м. Полтави була 5 (п’ять) метрів, а після того, як працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» змонтували нову опору № 200 змістивши її в бік провулку на 1,5м, власники будинків № 1 та № 3 по пров. Микитенка змістили свої огорожі з виступом на проїжджу частину провулку також на 1,5м.

Змінювати статус провулку Микитенка з проїжджої частини на пішохідну зону підприємство КП «Полтаваелектроавтотранс» не маєте ні повноважень, ні прав та це не є компетенцією підприємства КП «Полтаваелектроавтотранс».

Своїми незаконними та неправомірними діями працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» створили аварійно-небезпечну ситуацію на перехресті вулиці Маршала Бірюзова та провулку Микитенка в місті Полтава, перешкоджають та не дають можливості проїзду машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також під’їзду мешканців провулку Микитенка до своїх будинків та подвір’їв — чим порушують та обмежують наші Конституційні права та свободи.

Просимо Вас негайно відреагувати та вжити заходи прокурорського реагування і зобов’язати КП «Полтаваелектроавтотранс»:

  • Звільнити в’їзд на провулок Микитенка з вулиці М. Бірюзова м. Полтави та проїзд по провулку Микитенка м. Полтави.
  • Ліквідувати аварійну ситуацію створену на перехресті вулиці М. Бірюзова та провулку Микитенка.
  • Перенести опору № 200 контактної мережі КП «Полтаваелектроавтотранс» з проїжджої частини провулка Микитенка м. Полтави та в’їзду на провулок Микитенка з вул. Маршала Бірюзова м. Полтави на місце старої (не діючої опори), яка не демонтована.
  • Демонтувати стару (не діючу) аварійну опору, яка може впасти в будь-який час, що може призвести до людських жертв і травм.
  • Припинити незаконні та протиправні дії працівників КП «Полтаваелектроавтотранс» направлені.
  • Проти Конституційних прав та свобод мешканців провулка Микитенка та жителів міста Полтави, які мешкають в мікрорайоні Браїлки.
  • Притягти працівників КП «Полтаваелектроавтотранс» до відповідальності за незаконні та протиправні дії за створення аварійних ситуацій, направленні на обмеження Конституційних прав та свобод мешканців провулка Микитенка та жителів м. Полтави, а також за порушення Закону України «Про звернення громадян».

«Полтавщина»

http://www.poltava.pl.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
5 червня у Полтавській міській раді відбувається засідання архітектурної комісії. Під час розгляду одного із питань начальник управління архітектури та містобудування Микола Шевельов пропонує членам комісії розглянути включення чотирьох нових зелених зон до переліку зелених зон та насаджень міста. При цьому депутат Вадим Ямщиков поцікавився, чому до переліку не потрапила зелена зона у Горбанівці, хоча там люди вже третій рік власними силами висаджують дере...
Пригоди
Учора до Кобеляцької ЦРЛ госпіталізували місцевого жителя 1948 року народження. Як повідомили у Департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА, попередній діагноз – отруєння дикорослими грибами. Стан здоров’я чоловіка – стабільно тяжкий. Інший випадок стався в Шишацькому районі. До рятувальників о 20.23 надійшло повідомлення про те, що поблизу села Баранівка Шишацького району під час збира...
Кримінал
На Полтавщині затримали чоловіка, що вдарив в обличчя патрульного поліцейського Кременчука, який прибув за викликом на місце правопорушення. Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області. Близько 16-ї години, 3 червня, у Кременчуці екіпаж патрульних поліцейських отримав виклик по лінії “102” на конфлікт, який виник по вулиці Вадима Пугачова біля однієї із багатоповерхівок. Прибувши на місце події, правоохоронці встановили чоловіків, між якими ви...
Суспільство
В ОДА відбувся традиційний брифінг голови ОДА щодо епідемічної ситуації в області. Зокрема, журналісти запитали Олега Синєгубова, чи достатньо в області ІФА тестів і чи будуть їх придбавати за кошти обласного бюджету. « - ІФА – тести в нас є у достатній кількості, додатково будемо придбавати їх ще, якщо виникне потреба. Поки що їх достатньо» - відповів Олег Синєгубов. Також голова ОДА зауважив, що медики дуже уважно стежать за розвитком епідемічної ситуаці...
Суспільство
З метою ефективного використання коштів обласної Комплексної соціальної програми та розширення кола осіб, яким будуть надаватися додаткові соціальні гарантії за рахунок коштів обласного бюджету, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації підготовлено на розгляд сесії обласної ради зміни та доповнення до Програми. Згідно внесених змін до Програми: - запроваджено одноразову грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету членам сім...
Суспільство
Цього року в Україні встановлять 21 майданчик для зважування в русі Weigh-in-Motion (WiM) у 15-ти областях. Майданчики WiM планується розміщувати на ключових інфраструктурних об’єктах Великого дорожнього будівництва, повідомляють в “Укравтодорі”. Згідно з мапою, на Полтавщині планують встановити майданчики для зважування в русі на трасі М-22 Полтава-Олександрія біля Нової Галещини та Н-31 Дніпро-Решетилівка поблизу Кобеляк. По ним тривають тендерні процеду...
Суспільство
З 9 червня у Полтавській обласній дитячій поліклініці відновлюють прийом пацієнтів вузькопрофільні фахівці. У повідомленні зазначають, що прийматимуть діток зі всієї області, окрім міста Полтави. Прийом проводиться за направленням та попереднім записом (номери реєстратури: 0532 60 60 51, 0532 56 08 96). У направленні має бути відмітка про епідоточення. Також усим пацієнтам будуть проводити температурний скринінг.   Обласна дитяча лікарня також відновила пл...
Суспільство
Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради ухвалив рішення про проведення конкурсів на  вакантні посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я. - Комунального підприємства «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»; - Комунального підприємства «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»; - Комунального підприємства «3-я міська клінічна поліклініка Полтавської міської ради»; - Комунального...
Суспільство
За минулу добу на Полтавщині немає нових випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі. Загалом одужали вже 255 жителів Полтавської області, продовжують хворіти 4 людини. Від початку карантину в нашій області зафіксували 272 випадки захворювання. Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, стан...