Нова електроопора «Полтаваелектроавтотрансу» перегородила проїзд на провулок Микитенка

Транспортне підприємство не демонтувало стару опору, натомість поставило нову, яка унеможливила проїзд на провулок

На редакційну пошту Інтернет - видання "Полтавщина" надійшов колективний лист мешканців провулку Микитенка, що у Полтаві. Оксана Середа, Олена Сентищева, Олег Середа, Іван Сентищев та Ольга Романенко вже повторно направляють своє звернення Прокурору Полтавської області, начальнику УМВС України в Полтавській області, начальнику УДАI УМВС України в Полтавськiй областi, начальнику Управління Державної інспекції техногенної безпеки, голові Полтавської облдержадміністрації та міському голові Полтави. Люди неодноразово зверталися до державних органів з вимогою не ставити опору № 200 та перенести її на місце старої аварійної опори, але вони не дали результату.

Подаємо цю скаргу без скорочень.

Наступним повідомляємо, що станом на 20.11.2012 р. питання про перенос опори контактної мережі № 200 на місце старої опори та демонтаж старої (не діючої) аварійної опори, згідно нашого колективного звернення від 21.09.2012 р. — не вирішено ні по суті, ні фактично.

Після проведення перевірок та обстежень комісіями ДАІ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області та Територіального управління МНС України в Полтавській області, згідно листа Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області № Кол.660 від 16.10.2012 р, листа ВДАІ ПМУ УМВС України в Полтавській області № 1/С-247, 1/Кол-236 від 19.10.2012 р. та листа Територіального управління МНС України в Полтавській області № 03/Кол-231/03 від 01.11.2012 р., встановлено, що:

  • Опора № 200 встановлена КП «Полтаваелектроавтотранс» на перехресті вул. М. Бірюзова та пров. Микитенка — створює перешкоду для руху транспортних засобів.
  • В’їзд до провулку Микитенка з вулиці Маршала Бірюзова — не можливий.

Не зважаючи на те, що відділом ДАІ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області було направлено вимогу до КП «Полтаваелектроавтотранс» № 96 від 16.10.2012 р. щодо переносу опори контактної мережі № 200 на місце старої (не діючої) аварійної, яка не демонтована, а також неодноразові усні звернення мешканців провулку Микитенка до КП «Полтаваелектроавтотранс» з вимогою не ставити опору та перенести її на місце старої аварійної опори, в тому числі і при незаконному монтажу у 2003 році опори № 200 — станом на 20.11.2012 року КП «Полтаваелектроавтотранс» опору № 200 — не перенесло, стару (не діючу) аварійну опору — не демонтувало.

Також хочемо зазначити, що на наше колективне звернення від 21.09.2012 р. до КП «Полтаваелектроавтотранс», ми, мешканці провулка Микитенка в місті Полтава, відповіді — не отримали, чим з боку КП «Полтаваелектроавтотранс» було порушено Закон України «Про звернення громадян».

Провулок Микитенка м. Полтави є повноцінним провулком і розрахований на рух транспорту, проїзд машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також є єдиним можливим засобом під’їзду мешканців провулку Микитенка до своїх будинків та подвір’їв.

Але працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» при заміні старої опори № 200 та монтажу нової тролейбусної опори по вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави змістили на 1,5м опору № 200 чомусь в бік провулку Микитенка та встановили опору навпроти провулка Микитенка м. Полтави — перекрили в’їзд на провулок Микитенка з боку вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави та проїзд по провулку Микитенка м. Полтави машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також під’їзд мешканців провулку Микитенка до своїх будинків і подвір’їв.

Звертаємо увагу на те, що працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» не демонтували стару (не діючу) опору, яка є аварійної і може впасти в будь-який момент, — що може призвести до людських жертв і травм.

 Повідомляємо, що до заміни старої опори № 200 та монтажу нової тролейбусної опори по вулиці Маршала Бірюзова м. Полтави ширина проїжджої частини провулку Микитенка м. Полтави була 5 (п’ять) метрів, а після того, як працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» змонтували нову опору № 200 змістивши її в бік провулку на 1,5м, власники будинків № 1 та № 3 по пров. Микитенка змістили свої огорожі з виступом на проїжджу частину провулку також на 1,5м.

Змінювати статус провулку Микитенка з проїжджої частини на пішохідну зону підприємство КП «Полтаваелектроавтотранс» не маєте ні повноважень, ні прав та це не є компетенцією підприємства КП «Полтаваелектроавтотранс».

Своїми незаконними та неправомірними діями працівники КП «Полтаваелектроавтотранс» створили аварійно-небезпечну ситуацію на перехресті вулиці Маршала Бірюзова та провулку Микитенка в місті Полтава, перешкоджають та не дають можливості проїзду машин швидкої допомоги, пожежної охорони та газової служби, а також під’їзду мешканців провулку Микитенка до своїх будинків та подвір’їв — чим порушують та обмежують наші Конституційні права та свободи.

Просимо Вас негайно відреагувати та вжити заходи прокурорського реагування і зобов’язати КП «Полтаваелектроавтотранс»:

  • Звільнити в’їзд на провулок Микитенка з вулиці М. Бірюзова м. Полтави та проїзд по провулку Микитенка м. Полтави.
  • Ліквідувати аварійну ситуацію створену на перехресті вулиці М. Бірюзова та провулку Микитенка.
  • Перенести опору № 200 контактної мережі КП «Полтаваелектроавтотранс» з проїжджої частини провулка Микитенка м. Полтави та в’їзду на провулок Микитенка з вул. Маршала Бірюзова м. Полтави на місце старої (не діючої опори), яка не демонтована.
  • Демонтувати стару (не діючу) аварійну опору, яка може впасти в будь-який час, що може призвести до людських жертв і травм.
  • Припинити незаконні та протиправні дії працівників КП «Полтаваелектроавтотранс» направлені.
  • Проти Конституційних прав та свобод мешканців провулка Микитенка та жителів міста Полтави, які мешкають в мікрорайоні Браїлки.
  • Притягти працівників КП «Полтаваелектроавтотранс» до відповідальності за незаконні та протиправні дії за створення аварійних ситуацій, направленні на обмеження Конституційних прав та свобод мешканців провулка Микитенка та жителів м. Полтави, а також за порушення Закону України «Про звернення громадян».

«Полтавщина»

http://www.poltava.pl.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
21 перегляд в листопаді
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Культура
«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту “Yurcash"!!! 16 листопада. 20:00. Концерт-холл "Villa Крокодила". Про своє дітище Юрченко говорить із властивим йому гумором - це "проект Юрка Юрченк...
Суспільство
На «Ярмарку професій», що пройшов 14-го листопада у Полтавському університеті економіки і торгівлі, студентам і магістрам презентували себе роботодавці із різних галузей, які працюють у Полтаві. Ярмарок професій відбувається у рамках Міжнародного форуму «Дні якості в ПУЕТ», який проходить в університеті 14-15 листопада. Студентам та випускникам університету презентували полтавські компанії – представників банківської сфери, національної поліції, рекламної...
Суспільство
Дату  обрали на честь  одного із винахідників  інсуліну Фредеріка Бантинга, який народився 14 листопада 1891 року. В Україні постійно збільшується кількість пацієнтів, які хворі на цукровий діабет на  5-7%. — Щоденно фіксують  50 випадків захворювання на цукровий діабет. Проблема полягає у тому, що часто хворобу виявляють на пізніх стадіях. Відтак, виникають ускладнення. Наше завдання – вчасно забезпечити такого пацієнтами якісними послугами —  говорить  д...
Суспільство
7 листопада 2018 року на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради затвердили «Міський план заходів з питань протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів». За кілька днів сотні написів зафарбовували жителі Полтави, задіяні у громадських роботах. Сьогодні справу продовжили представники міської влади та БО «Світло надії». Вони провели спільну акцію, аби привернути увагу містян до проблеми. Заступник міськ...
Новини компаній
Цими днями в кінотеатрах України відбувся показ фільму «DZIDZIO перший раз». Творча команда разом з DZIDZIO спеціально мандрують з міста до міста для того, щоб разом з глядачами насолодитись переглядом романтичної комедії на великому екрані. Усі поціновувачі творчості радо вітали епатажного співака та його команду оплесками. Під час прес-конференції актори пригадували яскраві та найкумедніші історії, пов’язані зі створенням фільму. Також DZIDZIO подякував...
Пригоди
Трагічний випадок стався 13-го листопада у місті Кременчук. На підприємстві ТОВ «Компанія Інтер-Ліс» зазнала травм 47-річна працівниця. Під час виконання трудових обов’язків жінка отримала тупу травму живота, розрив селезінки та больовий шок. Потерпілу госпіталізували до 3-ї міської лікарні Кременчука. Стан здоров’я – тяжкий. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА. Раніше на Полтавщині жінка впала із дерева і зла...
Суспільство
У редакцію 0532.ua звернулася пані Вікторія, мешканка будинку по вул. Щепотьєва, 5. Вона розповіла, що вже майже тиждень, з минулої п’ятниці, у її будинку відсутнє постачання газу – мешканці 10 квартир не мають можливості приготувати їжу, а деякі сусіди, у яких опалення автономне, ще й мерзнуть в холодних квартирах:      –  Минулого тижня ми відчули запах газу і зателефонували на 104. Приїхали газовики і підтвердили витік. Вони перекрили газопостачання усь...
Партнерський матеріал
Бачити, як падає осіннє листя, вкриваючи місто золотою ковдрою, збирати його та підкидати високо-високо над своєю головою, відчуваючи на дотик кожен листочок, бродити в тому океані й чути його дзвінкий хруст під ногами – велике щастя. Переважна більшість не надає цьому такого виняткового значення. А значення, дійсно, виняткове. Точно знає, що таке оті «щасливі миттєвості», уміє цінувати навіть найменші радощі малеча, юнаки та дівчата з Асоціації дітей-інва...
Суспільство
Після того, як у Полтаві до керівництва у міській раді прийшла "нова влада", паралельно пожвавилася і опозиція до неї. Що характерно, одним соціалістам (а нинішній секретар міськради Олександр Шамота належить до Соціал-демократичної партії) опонують інші соціалісти під керівництвом одіозного (принаймні, у масштабах Полтави) Сергія Чередніченка. "Нову владу" команда Че критикує за будь-які дії, або їх відсутність. Найбільше дістається за кризу у транспорті,...