• Головна
  • "Ви підтримуєте російського агресора!" - Дмитро Гнап назвав депутатів Полтавської облради зрадниками
11:04, 19 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

"Ви підтримуєте російського агресора!" - Дмитро Гнап назвав депутатів Полтавської облради зрадниками

"Ви підтримуєте російського агресора!" - Дмитро Гнап назвав депутатів Полтавської облради зрадниками

У Шишаках триває сесія обласної ради. У залі засідань присутні 72 депутати. На початку голосують за порядок денний. У нього вносять десяток питань, які стосуються погодження розвідки родовищ газу.

Також на засідання приїздить Дмитро Гнап - колишній журналіст, а зараз кандидат у Президенти України. Раніше він приїздив до Полтави і безуспішно намагався знайти голову облради Олександра Біленького.

У порядок також намагаються внести запит депутата від Радикальної партії Руслана Ляшка. Він пропонує переглянути питання надання погодження родовищ фірмі Історії Юроуп Петролеум, яку пов'язують із російським олігархом Павлом Фуксом. Проте депутати не підтримують звернення. Тоді до трибуни виходить Дмитро Гнап. Називає депутатів зрадниками і прохає переглянути рішення. Під тиском громадськості депутати іще раз голосують за питання, проте і цього разу воно не набирає потрібної кількості голосів.

Не прислухаються депутати і до думок колег - Петра Ворони та Анатолія Ханка, які також прохають повернутися до питання "родовищ Фукса".

Сесія триває далі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Облрада #сесія #Гнап #скандал
Оголошення
live comments feed...