• Головна
  • І знову «Лазурний». У місті готуються публічно обговорювати проект нового мікрорайону
07:15, 19 жовтня 2018 р.

І знову «Лазурний». У місті готуються публічно обговорювати проект нового мікрорайону

І знову «Лазурний». У місті готуються публічно обговорювати проект нового мікрорайону

За підтримки німецької урядової компанії «DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH» у місті, зусиллями проектного офісу GIZ у місті Полтава та комунальної організації «Інститут розвитку міста, реалізується проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». У складі підготовленої «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава» сформовано ряд інвестиційно привабливих проектів. З початку 2018 року на робочих зустрічах з працівниками структурних підрозділів Полтавського міськвиконкому, депутатами міської та районних рад, представниками різних політичних партій та громадськості обговорюються зміст проектів, враховуються рекомендації та зауваження.

Зокрема, комунальною організацією «Інститут розвитку міста» за рекомендаціями міжнародної консалтингової компанії «Dornier», яка за кошти проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» розробляє для міста План сталої мобільності міста Полтава (ПСММ), обґрунтовано необхідність проектування та реалізації інфраструктурного проекту «Розробка інноваційного сталого транспортного сполучення (загальноміської магістралі вул. Лазурна)» Ця магістраль передбачена в південно-західній частині міста, з’єднує магістраль загальноміського значення вул. Половка та магістраль героїв АТО, а також безпосередньо веде до транспортного сполучення з магістраллю загальноміського значення Європейська. Зазначений інфраструктурний проект є інноваційним, він передбачає забезпечення в місті дотримання умов сталої мобільності для всіх учасників дорожнього руху: громадського транспорту, приватного транспорту, пішоходів, вело руху тощо. Протяжність вулиці Лазурна від перехрестя з вул. Половки до вул. Героїв АТО близько 3.48 км. Дорога буде мати по 3 смуги для руху в кожному напрямку, передбачається смуга для руху громадського транспорту та для вело руху, ширина вулиці в межах червоних ліній – 50 м. Відповідно до діючого генерального плану міста, перспективна загальноміська магістраль вул. Лазурна вирішує важливе питання як оптимізації організації мережі міських транспортних магістралей, так і здійснення комплексної забудови прилеглих територій (територія 57-го мікрорайону – орієнтовна кількість перспективного населення 14,8 тис чол, територія мікрорайону «Артсклади» - орієнтовна кількість перспективного населення 13,5 тис чол,). Виникає можливість створення благоустрою міської рекреаційної міської зони відпочинку «Парк Пушкарівська балка». Компактно розташовані перспективні ділянки нового житлового будівництва підвищують інтенсивність використання території міста, реалізують програми доступного соціального житла для мешканців міста. Таким чином, реалізується принцип інтегрованого підходу у просторовому розвитку міста.

На робочому засіданні 16 жовтня в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» за участю директора інституту Юрія Левченка, керівника проектного офісу GIZ в Полтаві Ірини Брижань, провідних фахівців структурних підрозділів Полтавського місьвиконкому, райвиконкомів та «Інституту розвитку міста» міжнародний експерт із Німеччини Олександр Нестеровський компанії «Dornier» провів підготовку до воркшопу з питань подальшої розробки інфраструктурного проекту вулиці Лазурної. Під час засідання розглядались питання поєднання проектованих житлових районів між собою та з іншими районами міста, облаштування безпечної, доступної і якісної велосипедної інфраструктури, облаштування максимально зручних та безпечних пішохідних шляхів, організація паркувального простору, облаштування громадського транспорту, зупиночних пунктів та інших. Наразі робота триває. Команда спеціалістів приділить особливу увагу підвищенню безпеки дорожнього руху, розвитку громадського транспорту, покращенню умов пересування для людей з обмеженою мобільністю. В процес розробки проекту також залучена громадськість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лазурний #мікрорайон #новобудови
Оголошення
live comments feed...