• Головна
  • Мам і подружок звільнено. У Полтаві з’являться професійні «сімейні радники»
18:02, 17 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Мам і подружок звільнено. У Полтаві з’являться професійні «сімейні радники»

Мам і подружок звільнено. У Полтаві з’являться професійні «сімейні радники»

З цієї осені в Україні починає працювати ініціатива «Сімейні радники». Її запускає Міністерство юстиції разом з системою Безоплатної правової допомоги. Не бійтеся, чоловіки, ваша теща і подружки дружини тут ні до чого)) Сімейні радники – це українці з активною громадською позицією, авторитетні особи в громаді, які  самі  потерпали від домашнього насильства, а нині допомагають іншим подолати подібні проблеми. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, поліції, державними виконавцями, представниками інших органів місцевої влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права. 

Сімейні радники – це волонтери, які будуть посередниками між потерпілими,  співробітниками Мін'юсту та  іншими органами влади. Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, щоб бути компетентними та швидко і якісно надати допомогу потерпілій особі.

Варто сказати, що запрацюють сімейні радники спочатку в Києві, потім в Одесі і Львові. В планах  розвинути цю ініціативу в повноцінний проект.

Покликана ініціатива «Сімейні радники»реально допомогти громадянампри випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших «близьких» людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сімейні радники
Оголошення
live comments feed...