• Головна
  • У Полтаві можуть розпочати перевірку діяльності Олександра Мамая
15:00, 17 жовтня 2018 р.

У Полтаві можуть розпочати перевірку діяльності Олександра Мамая

У Полтаві можуть розпочати перевірку діяльності Олександра Мамая

Питання перевірки діяльності Олександра Мамая на посаді міського голови Полтави знову підняли громадські активісти під час засідання депутатської комісії з архітектури, містобудування і ЖКГ.

Громадський активіст Ігор Головатий вдруге запропонував створити спеціальну комісію:

    –  Хотілося б розібратися, куди і як насправді йшли кошти, яким компаніям, хто ставив підписи і виносив рішення. Не раз тут проводила обшуки Генпрокуратура, НАБУ також займалося розслідуванням діяльності екс-мера. Полтавці хочуть дізнатися, які саме схеми прокручувалися і хто був поплічником Мамая. Тому я прошу підтримати це рішення і залучити громадськість у цю комісію.

Але, за словами юристів міської ради, такі комісії можуть складатися лише з депутатського корпусу і можуть мати опцію лише тимчасової контрольної комісії. Проведення аудиту, відповідно законодавства України, можливе лише на договірній основі і лише з подачі самої організації або підприємства.

 –   Юридичне управління вказало, що таке рішення прийняти ми не можемо з огляду на його невідповідність законодавству, –  сказав голова комісії Дмитро Сенчакович. – Але перевірку діяльності минулої влади провести необхідно і це питання контролюватиме особисто Олександр Шамота. Треба визначитися, яка організація проводитиме аудит і за які гроші, тому що питання у фінансуванні і одноосібно ніхто його не приймає. Депутати повинні прийняти рішення про аудит на сесії і тоді треба буде вносити зміни до бюджету, виділяти гроші на роботу аудиторів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #депутати #комісія #ЖКГ #аудит

Коментарі

Оголошення
live comments feed...