![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
14:10, 17 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтавській міській раді погодили іще двох заступників
![У Полтавській міській раді погодили іще двох заступників У Полтавській міській раді погодили іще двох заступників](/dist-assets/images/cap.jpg)
17-го жовтня у Полтавській міській раді відбулося засідання комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту, молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соцзахисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства.
Під час засідання члени комісії розглянули питання затвердження на посадах заступників міського голови. Іван Сватенко, якого рекомендували на посаду заступника із юридичних питань, до цього 5 років працював адвокатом. Є креатурою політичної партії «Самопоміч».
Тетяна Юрченко, яка працюватиме заступником із економічних питань, до цього працювала керівником департаменту по роботі із покупцями фірми «НадеждаРитейл», яка займалася продажем нафтопродуктів. Є представницею «Рідного міста».
Для роботи заступником Тетяні Юрченко доведеться скласти повноваження депутата міськради, які вона набула після відкликання, так званих, депутатів-зрадників.
За обох заступників проголосували на комісії, проте тепер рішення щодо їх призначення має затвердити сесія ради. Нагадаємо, під час сесії від 20-го вересня депутати ради затвердили кандидатури чотирьох заступників міського голови.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:37, 25 липня
14:57, 15 липня
2
06:28, 13 липня
00:32, 15 липня
1
16:54, 18 липня
live comments feed...