• Головна
  • Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!
10:31, 17 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!

Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!

Коли є велична історія, має бути достойна сучасність. Про те, якою може бути Полтава, якщо правильно використовуватиме інфраструктурний та людський потенціал, спілкуватимуться під час дискусійної платформи Urban Talks Львів — Полтава. Із такою програмою обміну Львів вже побував у 21-му місті України. Ділитися досвідом конче необхідно, переконаний Андрій Садовий, адже на відміну від європейських країн, де розвитком міст займається спеціальне міністерство, у нас міста кинуті напризволяще.

Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!, фото-1

"Люди хочуть отримати якийсь рецепт унікальний і він завтра змінить кардинально місто. Ми їм показуємо, що такою може бути велика мрія, але щоб її реалізувати потрібно дуже багато працювати і це має бути робота не на рік не на 2 і не на 3. Але якщо є системність і біля тебе є мудрі люди, ти завжди будеш мати результат. Оце ми пробуємо доносити до людей показуючи якою дорогою ми пройшли, які ми мали проблеми, як ми їх вирішували", - каже Андрій Садовий.

У Полтаві відверта розмова за участі міського голови Львова відбудеться 18 жовтня в Краєзнавчому музеї. Початок о 17 годині. Запрошують усіх небайдужих.

Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!, фото-2

Львів’яни презентують у Полтаві найвдаліші практики у сфері розвитку та способи вирішення найпоширеніших міських проблем. Після зустрічі полтавці точно матимуть відповіді на питання: 

- Чи може Полтава стати комфортним містом майбутнього і який шлях нам всім, її мешканцям, доведеться пройти?

- Що кожен з нас може зробити для того, щоб Полтава розквітла, модернізувалась, стала цікавою для туристів?

- Як зберегти культурну ідентичність та унікальність міста і водночас зробити його доступним для людей з інвалідністю, мам з візками, велосипедистів?

- Як не дозволити Полтаві загубитися на мапі України, розчинитися в динаміці глобалізаційних процесів, нестримного потоку інформації, інновацій, людей, товарів, грошей, знань? І все це в умовах постійного розвитку самої людини, самовдосконалення, самонавчання, в умовах змінності нашого способу мислення й змінності наших захоплень, вподобань, моделей поведінки?

У програмі заходу розмови про стратегії міст, екосистему розвитку міста, просторовий розвиток та громадські урбаністичні ініціативи.

Нарешті! UrbanTalks: Полтава&Львів!!!, фото-3

Гості та спікери заходу:

- Андрій Садовий, міський голова Львова. «Сучасне місто: стратегія ідентичності».

- Ірина Брижань, керівник проектного офісу в м. Полтава проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні". Концепція інтегрованого розвитку Полтава 2030. 

- Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи «Інститут міста». «Успішні стратегії міста. Приклад Львова».

- Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова. «Міське планування. Архітектурні принципи для Львова».

- Дмитро Козиренко, архітектор ГО City Lab «Нові публічні простори Полтави». - Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. «Екосистема міста. Як перетворити місто в бренд».

- Андрів Павлів, директор комунального підприємства «Львівське конференц-бюро». «Який ефект конференц індустрія приносить для міста?».

Модератор зустрічі: Альона Гончаренко, директорка ГО "Полтавська платформа"

У форматі Public Talk, коротких двадцяти хвилинних виступів, кожен спікер поділиться досвідом успішної стратегії міста та розробки його сучасного інноваційного бренду, а також планами реалізації стратегій та проектів у Полтаві та Львові.

Атмосфера неформальна.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Без попередньої реєстрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій Садовий #Львів #UrbanTalks: Полтава&Львів

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...