• Головна
  • Падіння "земельного пірата": "Полтавтрансбуд" вперше скасує будівництво
14:07, 16 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Падіння "земельного пірата": "Полтавтрансбуд" вперше скасує будівництво

Падіння "земельного пірата": "Полтавтрансбуд" вперше скасує будівництво

Найбільший і найскандальніший забудовник Полтави "Полтаватрансбуд" не будуватиме нову багатоповерхівку посеред житлового мікрорайону. Довгі роки ця будівельна компанія має славу "будівельного пірата" за свій нахабний спосіб отримання ділянок під будівництво. Нещодавно мешканці мікрорайону Алмазний поскаржилися на те, що біля їх будинків забудовник готується звести 8-під'їзний будинок.

Кілька разів ініціативна група жителів прилеглих будинків приходила на депутатські комісії, збирала підписи (яких наразі вже більше 1000) проти будівництва, намагалася домовитися із забудовником, але все марно - "Полтавтрансбуд" був абсолютно непохитним у своїх намірах звести багатоповерхівку впритул до "хрущовок".

І от несподіванка - який сюрприз! Після роботи оновленого складу депутатської комісії з архітектури виявилося, що "Полтаватрансбуд" не має жодного дозволу на будівництво на цій ділянці.

Сьогодні депутати вирішили, що компанія не отримає дозволу на будівництво тут і в майбутньому. "Полтавтрансбуду" запропонують або продати цю ділянку державі, або запропонувати альтернативну площу в іншому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавтрансбуд #алмазний
Оголошення
live comments feed...