• Головна
  • Розпочався суд щодо повернення посади Олександру Мамаю
13:42, 16 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Розпочався суд щодо повернення посади Олександру Мамаю

У Полтавському окружному адміністративному суді сьогодні триває підготовче засідання за позовом колишнього мера Полтави Олександра Мамая до Полтавської міської ради.

Суть позову в електронному переліку призначених до розгляду на 16 жовтня справ звучить як «Визнання протиправним та скасування рішення, поновлення на роботі». Справу розглядатимуть судді Алєксєєва, Чеснокова та Головко.

В ухвалі про прийняття позовної заяви йдеться про те, що 25 вересня позивач звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Полтавської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 14 вересня 2018 р. «Про дострокове припинення повноважень Полтавського міського голови» та поновлення на посаді.

Підставою позову Мамай вказав порушення спірним рішенням своїх прав у сфері публічно-правових відносин через безпідставне звільнення з посади Полтавського міського голови.

Суд вирішив, що адміністративний позов відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України та підсудний Полтавському окружному адміністративному суду, а також поданий у строк, встановлений законом.

Нагдаємо, раніше депутати міськради Полтави припинили повноваження Олександра Мамая

А мер прокоментував це рішення на прес-конференції і розповів, що робитиме далі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мамай #шамота #суд #позов #мер

Коментарі

Оголошення
live comments feed...