• Головна
  • Жителі Полтави виносять до контейнерів старі унітази, дивани та шафи (ВІДЕО)
12:35, 16 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Жителі Полтави виносять до контейнерів старі унітази, дивани та шафи (ВІДЕО)

Жителі Полтави виносять до контейнерів старі унітази, дивани та шафи (ВІДЕО)

Влада Полтави буде боротися із утворенням стихійних звалищ біля майданчиків із контейнерами для побутових відходів. Про це 16 жовтня заявив під час апаратної наради у Полтавській міській раді заступник міського голови Олексій Чепурко.

Жителі Полтави виносять до контейнерів старі унітази, дивани та шафи (ВІДЕО), фото-1

Проблема із стихійними звалищами виникла тому, що у інспекції із благоустрою фізично не вистачає інспекторів, які б могли контролювати ситуацію. При необхідному штатові у 28 чоловік інспекторів лише 7. Між тим, у містах на кожні 10 000 жителів має працювати один інспектор із благоустрою.

Крім цього, питання наведення ладу на майданчиках біля контейнерів для побутового сміття – це відповідальність і КТП, і «Будгаранту» та всіх інших структур, які за них відповідають. Про це говорив Олексій Чепурко. Також він звернувся до усіх полтавців. Сказав, якщо так будуть ставитися до сміття, кидати його, де заманеться, то місто не буде чистим.

-Треба відпрацювати механізм, при якому ми будемо тих людей, які порушують правила благоустрою не просто штрафувати, а й по повній програм прорекламувати. І на кожному стовпі повинна бути фотографія із написом – «Я забруднюю своє місто»!

Також керівник КТП-1628 Тарас Бойко розповів, що за вихідні його працівники прибрали близько 60 звалищ біля майданчиків. А потрібно прибрати іще близько 400! Всього у місті 608 майданчиків, на яких стоять 2006 контейнерів. Обслуговують їх 15 сміттєвозів.

Олексій Чепурко зауважив, що доки працівники КТП прибирають одні звалища, паралельно зявляються інші.

-Це системна проблема! Мешканці думають, що на майданчики можна виносити все – унітази, дивани і шкафи. Доки ми не почнем ловить, штрафувать і показувати по телевізору, ця історія буде безкінечною!

Також Чепурко зауважив, що при боротьбі із звалищами біля майданчиків потрібно використовувати досвід Харкова, який має у цьому плані позитивні напрацювання.

Нагадаємо, раніше на Половках місцеві жителі утворили звалище просто біля своїх будинків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чепурко #смітя #контейнери #майданчики #прибирання #КТП
Оголошення
live comments feed...