![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:35, 16 жовтня 2018 р.
З дерев восени падає не тільки листя
![З дерев восени падає не тільки листя З дерев восени падає не тільки листя](/dist-assets/images/cap.jpg)
Відразу два нещасних випадки падіння з дерев цих вихідних сталося на Полтавщині. 15 жовтня до Лубенської міської лікарні госпіталізовано жінку 1968 року народження з закритим переломом та больовим синдромом. Травмувалася жінка внаслідок падіння з дерева на власній присадибній ділянці.
Того ж дня з дерева впав ще один мешканець Лубенського району. 34-річний чоловік госпіталізований з діагнозом забій куприкової кістки та больовий синдром.
Обидва завзятих «альпініста» наразі перебувають у стані середньої тяжкості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:38, Вчора
30
11:36, 25 липня
25
06:28, 13 липня
18:18, Вчора
12:25, 14 липня
5
live comments feed...