• Головна
  • Нові тарифи на опалення і гарячу воду: що очікує полтавців з жовтня?
15:20, 12 жовтня 2018 р.
Потребує перевірки

Нові тарифи на опалення і гарячу воду: що очікує полтавців з жовтня?

Нові тарифи на опалення і гарячу воду: що очікує полтавців з жовтня?

11 жовтня набуває чинності постанова Національної комісії державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Вона встановлює тарифи на послуги з централізованого опалення та водопостачання гарячої води для потреб населення.

Тож, відтепер тарифи будуть такими:

Централізоване опалення

1.для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1 348,15 грн/Гкал, з ПДВ (у тому числі: паливна складова – 1 048,15 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової — 300,00 грн/Гкал);

2.для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 30,20 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення, з ПДВ (у тому числі: паливна складова — 23,48 грн за 1 кв.м; решта витрат, крім паливної складової — 6,72 грн за 1 кв.м).

Постачання гарячої води

1.За умови підключення рушникосушильників до систем централізованого постачання гарячої води — 83,33 грн за 1 куб.м води, з ПДВ (у тому числі: паливна складова — 56,43 грн за 1 куб.м; решта витрат, крім паливної складової — 26,90 грн за 1 куб.м);

2.    За відсутності рушникосушильників — 77,28 грн за 1 куб.м води, з ПДВ (у тому числі: паливна складова — 51,73 грн за 1 куб.м; решта витрат, крім паливної складової — 25,55 грн за 1 куб.м).

Основними факторами, які зумовили коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води за категоріями споживачів з незалежних від підприємства причин, є наступні:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тарифи #ціна #полтаватеплоенерго #опалення #гаряча вода
Оголошення
live comments feed...