• Головна
  • Вітаємо ріелторів з професійним святом і відповідаємо на найпоширеніше питання усіх клієнтів
17:37, 9 жовтня 2018 р.

Вітаємо ріелторів з професійним святом і відповідаємо на найпоширеніше питання усіх клієнтів

Вітаємо ріелторів з професійним святом і відповідаємо на найпоширеніше питання усіх клієнтів

Сьогодні в Україні усі завзяті і непосидючі знавці ринку нерухомості відзначають професійне свято – День ріелтора. Ми щиро вітаємо усіх полтавських ріелторів зі святом і бажаємо нескінченної енергії, оптимізму, легких угод та приємних клієнтів!

На честь свята ми поспілкувалися з директором полтавського агентства нерухомості «STAR TIME»Світланою Тацькою.

–  Пані Світлана, завжди одним з найголовніших питань, що постають перед власниками, які хочуть продати свою квартиру чи будинок, є те, які документи необхідні для продажу нерухомості? Як підготуватися до продажу квартири чи іншої власної нерухомості?

–        Дозвольте мені як директору агентства нерухомості «STAR TIME», пріоритетним видом діяльності якого є робота з власниками нерухомості, поділитися корисною інформацією для продавців квартир. Якщо Ви вирішили продати квартиру в Полтаві, то найперше, що Вам необхідно зробити – це провести підготовку документів до продажу. Перш за все, Вам необхідно переконатися в наявності правовстановлюючих документів:

  • оригінали або дублікати свідоцтва про право власності на житло (у випадку приватизації),
  • свідоцтво про право на спадщину за законом або за заповітом,
  • договір відчуження (купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання,
  • свідоцтво про придбання майна з публічних торгів або на аукціонах), копії рішення суду, яке набрало законної сили і т. п.

Наступним кроком, за словами пані Світлани, є перевірка квартири на предмет застави або арешту. Зробити це можливо або звернувшись до нотаріуса, або самостійно на сайті Мін'юсту України.

Також необхідною дією є узгодження рішення про продаж з чоловіком або дружиною, якщо квартира була придбана в шлюбі (крім випадків вступу в спадщину або дарування). Якщо співвласником квартири є неповнолітній, то до настання моменту продажу, необхідно отримати дозвіл опікунської ради того району міста, до якого територіально відноситься квартира.   

           –Також дуже важливим моментом у підготовці документів до продажу є перевірка того, чи складають частини, що належать живим співвласникам, одну цілу (тобто, чи переоформлені частини померлих на їх спадкоємців). Ще один суттєвий момент, на який рекомендую звернути увагу, це часовий проміжок придбання права власності на квартиру. Якщо право власності придбано до 01.01.2004 року, то вам необхідно йти прямо в БТІ і замовити довідку про підтвердження права власності.

Так само, слід зазначити, що в разі якщо Ви не резидент України, то Вам до продажу необхідно підготувати нотаріально завірений переклад документів, що підтверджують Вашу особу, а при необхідності надати отриманий в консульстві країни, громадянином якої Ви є, апостиль.

           –Ну і на завершення хочеться звернути увагу на банальні, здавалося б, речі, а саме, переконатися в дійсності паспорта і наявності оригіналу ідентифікаційного податкового номера.

Поставити будь-які уточнюючі питання або отримати компетентну консультацію Ви завжди можете, звернувшись до нас Агентство недвижимости «STAR TIME» або зателефонувавши: (+38) 095-333-87-88; (+38) 097-557-45-46.

Вітаємо ріелторів з професійним святом і відповідаємо на найпоширеніше питання усіх клієнтів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нерухомість #ріелтор #документи #квартира #продаж #агентства нерухомості полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...