• Головна
  • Влада прискорює підготовку реконструкції дороги з Лубен до Полтави
09:25, 21 листопада 2012 р.

Влада прискорює підготовку реконструкції дороги з Лубен до Полтави

Триває підготовка до виконання другого проекту покращення автомобільних доріг на ділянці Лубни — Полтава

Сьогодні заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Шадчнєв провів нараду з питання «Про заходи щодо забезпечення дотримання тендерів, визначених угодою між Україною та МБРР щодо будівництва дороги Київ — Харків».

На нараді, як повідомили в прес-службі Полтавської ОДА, розглянули відведення земельних ділянок для реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Київ — Харків — Довжанський на ділянці Лубни — Полтава, а також прискорення виконання Плану дій з переселення та викупу земельних ділянок, необхідних для суспільних потреб.

Так, на нараді заслухано доповідь заступника начальника Служби автомобільних доріг в Полтавській області Володимира Нечипоренка про ступінь готовності документації для реалізації чинного проекту на території області. Він також зазначив, що проблемним залишається питання відведення земель на території Хорольського та Полтавського районів. З даного питання доповіли начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрій Петрук та заступник начальника управління землеустрою Головного управління Держкомзему у Полтавській області Людмила Панченко. Свою позицію з цього приводу у виступах висловили заступники голів Полтавської та Хорольської райдержадміністрацій.

За підсумками наради заступником голови облдержадміністрації Віктором Шадчнєвим дані доручення головам Полтавської та Хорольської райдержадміністрацій щодо прискорення прийняття рішень про відчуження земельних ділянок та інших об’єктів нерухомого майна, необхідних для суспільних потреб, а профільним управління облдержадміністрації сприяти місцевим органам влади у виборі та відведенні земельних ділянок для розміщення об’єктів будівництва та виробничих баз в ході реалізації проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...