• Головна
  • Дим з Мордору: у північного сусіда скоро знову загориться від «Слава Україні!»
16:43, 8 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Дим з Мордору: у північного сусіда скоро знову загориться від «Слава Україні!»

Дим з Мордору: у північного сусіда скоро знову загориться від «Слава Україні!»

Оскільки «што там у хахлов» - вічна тема головних новин Запорєбер’я, то цими днями місцевим мешканцям буде, що кинути в топку ненависті до України. Оскільки проблеми власної економіки, політики і соціального життя мордорців хвилюють мало, то усі свої сили мордорці тепер кинуть на нове повідомлення з України.

А привід таки суттєвий і для нас, українців, ще один важливий крок на шляху справжньої державності: Верховна Рада України ухвалила нове військове вітання «Слава Україні!».  "Слава Україні" - "Героям Слава!" стала офіційним вітанням і в український армії, і в підрозділах МВС.

 4 жовтня 2018 року Верховна Рада прийняла Законопроект  9036 «Про внесення змін до статутів Збройних Сил України», за який проголосував 271 депутат.

 Законом внесено зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Стройового Статуту Збройних Сил, яким встановлено нове військове вітання «Слава Україні» – «Героям слава», а також упорядковано ритуал підняття державного прапора.

І що не менш важливо – відповідно до Закону у Статутах Збройних Сил України замінено слово «товариш» словами «пан (пані)» у відповідному відмінку та числі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слава україні #військові #вітання

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...