• Головна
  • Залізні і нестримні: дивіться наш фоторепортаж із неймовірного матчу з мотоболу
08:15, 7 жовтня 2018 р.

Залізні і нестримні: дивіться наш фоторепортаж із неймовірного матчу з мотоболу

Залізні і нестримні: дивіться наш фоторепортаж із неймовірного матчу з мотоболу

6 жовтня у Розсошенцях гуло і диринчало на усі усюди: тут міцні чоловіки на своїх потужних залізних конях ганяли в мотобол по полю "Вимпела". Усе ретельно занотував і сфотографував наш кореспондент Станіслав Таран.

Під вічну класику усіх часів - Deep Purple та інших "монстрів року" - команди змагалися за перемогу та на честь легендарної команди "Вимпел". Учасників привітали ветерани АТО, а самі спортсмени закликали відроджувати у Полтаві мотобол та інші "важкі" види спорту:

- Я сьогодні щасливий - рівно 45 років тому ми разом із товаришами стояли на цьому прекрасному стадіоні і отримували вітання як чемпіони Радянського Союзу, - розповів Володимир Тимошенко, ветеран мотобольного клубу "Вимпел". - На жаль, багатьох вже немає з нами, але мені б так хотілося, щоб вони були тут зараз і бачили відродження "Вимпелу". Хочу, щоб тут лунав гімн України, щоб команди гордо виходили на поле, щоб слава відродженого українського "Вимпелу", якому я віддав практично все життя, знову лунала на всю Європу.

 За словами керівника Полтавського обласного спортивного клубу "ТСО" Олега Онішка, для організації цього матчу було докладено титанічних зусиль. Для звичайних глядачів матчу поле і прилеглі території могли видатися страхом божим, але, насправді, ще донедавна тут всюди були двометрові хащі, чагарники та смітник будівельних відходів, який влаштували власники квартир прилеглої новобудови. Титанічна робота була проведена на "Вимпелі" і так триватиме й надалі, каже Володимир Онишко, доки стадіон і прилеглі будівлі не стануть потужним серцем українського мотоболу.

У результаті дійсно запеклої і важкої у прямому сенсі цього слова боротьби перемогу у матчі виборола "Нива", яка обіграла "Колос", забивши 2 голи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мотобол #вимпел
Оголошення
live comments feed...