• Головна
  • Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд
Новини компаній
19:54, 5 жовтня 2018 р.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд

Новини компаній

 4 жовтня в Донецькому національному технічному університеті у Покровську відбулося урочисте відкриття проекту «Авіатор 2019». Це один з семи конкурсів, які в 2018-2019 навчальному році проводить благодійний Фонд Бориса Колеснікова. Мета освітніх проектів - допомогти становленню майбутніх фахівців, показати їм можливості і перспективи професії, організувати діалог і співробітництво між провідними експертами галузі і молодою технічною елітою, що має розвивати вітчизняну економіку.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд, фото-1

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання і молоді спеціалісти до 25 років всіх технічних і авіаційних вузів України. Учасникам «Авіатора 2019» потрібно зареєструватися на сторінці у Фейсбуці до 13 листопада. Далі конкурсантів чекають чотири відбіркових етапи: рішення задач з точних наук; тестування з теорії та історії авіації; перевірка рівня знань технічної англійської; презентація власної інноваційної розробки.

Оцінювати роботи конкурсантів буде журі, яке очолює відомий авіаконструктор Дмитро Ківа. У квітні експерти оголосять імена ста переможців. Нагородою для учасників, які показали найкращі знання і важливі проекти, стане поїздка в червні 2019 року на міжнародний авіакосмічний салон International Paris Air Show Le Bourget 2019 до Франції. Там на студентів чекає знайомство з новинками та інноваціями авіакосмічної галузі, спеціалізовані майстер-класи, екскурсійна програма Парижем та один день в Діснейленді.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд, фото-2

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков підкреслює, що «Авіатор» цьогоріч проходить увосьме. За роки проведення конкурс став стартовим і демонстраційним майданчиком для студентських бізнес-проектів. Це шанс для молоді почати кар'єру, перейняти досвід у зарубіжних фахівців, а також можливість побачити світові інновації. «Десятки тисяч молодих людей вже взяли участь в конкурсі. Цьогоріч ми очікуємо не менше 15 тисяч заявок. Уперше в історії «Авіатора» він стартував в Донецькій області, де зосереджена технічна еліта нації - всі, хто буде будувати нову Україну в найближчі 10-15 років. Також вперше в проекті зможуть взяти участь студенти з непідконтрольних територій, для цього створені всі умови в Маріуполі, Костянтинівці і Покровську. Чекаємо всіх бажаючих, бажаю перемоги!», - зазначив Борис Колесніков.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд, фото-3

У минулому році до «Авіатора» приєдналися близько 8 000 студентів з 50 українських вузів. Конкурсанти кажуть, що участь і перемога в проекті мотивує, підвищує престиж навчальних закладів. «Я два роки поспіль ставав переможцем конкурсу, відвідав спеціалізовані виставки Ле Бурже в Парижі і Фарнборо в Лондоні. Тепер вказую ці свої досягнення окремим рядком в резюме. Потенційні роботодавці цікавляться результатами тестувань в рамках конкурсу, поїздками на галузеві форуми, їх підсумками. Тому «Авіатор» - це величезний плюс для студентів і молодих фахівців», - розповів Андрій Бардаков, студент Донецького національного технічного університету.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд, фото-4

Нагадаємо, раніше Фонд Бориса Колеснікова відкрив реєстрацію в конкурсі «Харчові технології 2019» для студентів профільних вузів. Переможці проекту в січні 2019 року відвідають міжнародну виставку кондитерських виробів і снеків ISM в Німеччині. Автори кращих проектів також можуть претендувати на отримання грантів у розмірі $50- $100 тис на реалізацію своїх бізнес-ідей.

Відкрита реєстрація у освітньому конкурсі з поїздкою в Париж і Диснейленд, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...