• Головна
  • Обпісяне місто або Полтава – не Європа
16:27, 5 жовтня 2018 р.

Обпісяне місто або Полтава – не Європа

Обпісяне місто або Полтава – не Європа

Щоразу після якогось великого концерту, міського заходу або футболу містяни розділяються на табори: той, що захоплюється, як все гарно пройшло і які полтавці виховані і на той, що кричить, які ми засланці і свині, покидали скрізь сміття і пообпісювали усі паркани.

Так от. Ми тут на 0532.uaвирішили провести для вас масштабний за своєю географією експеримент і перевірити, так Європа, все-таки, Україна чи ні? Чи дійсно ми такі невиховані свині і нас заплюють культурні європейці відразу ж в аеропорту? Для цього довелося вирушити далеко – аж у оспіване усіма гурманами і йолками Бордо. Так-так, те саме, де в бокал наливають бордове вино Бордо, регіон Аквітанії, Франція.

Про місто і його неймовірну і захоплюючу грацію і красу можна говорити довго. І я це обов’язково зроблю, але в іншому матеріалі. Який має бути дуже цікавим, бо порівняю для вас саме місто і ставлення до нього його жителів.

Але зараз до вашої уваги – лише один, але надзвичайно важливий пункт життєдіяльності міста і людей у ньому. Туалети. Вони усюди. Гарнезні, доглянуті, охайні. БЕЗКОШТОВНІ і ЦІЛОДОБОВІ. Вони розташовані у великій кількості по всьому місту і позначені на усіх мапах. Доступні як для звичайних людей, так і для людей з інвалідністю! І не має значення, повертаєшся ти вночі з бару чи природа нагадала про себе посеред дня: завжди можна не втрачаючи людської гідності безкоштовно полегшити собі життя. Ось як вони виглядають:

А що в нас? Самі знаєте, варіантів не багато, особливо, якщо ви гуляєте ввечері і єдині на весь центр три ПЛАТНІ туалети зачинені (бо ж працюють до 20:00):

1.Терпіти до дому

2.Проситися у найближчий ресторан

3.Пісяти під кущем

Оскільки терпіти до дому – не варіант для тих, хто приїхав погуляти з іншого району міста, то залишаються останні два. До речі, якщо в центрі хоча б є платні туалети, то забудьте про таку розкіш у будь-якому іншому районі. Тримайте все в собі. У нашій країні ви маєте повне право відвідувати вбиральню будь-якого громадського закладу. Але. Щодня, а особливо якщо це вихідний, центром міста гуляють сотні, якщо не тисячі людей. І обличчя офіціанта чи адміністратора з кожним таким «страдальцем», який просить припудрити носик, стає все більш суворим і гидливим. Тому більшість полтавців обирають третій варіант – простий, доступний, анонімний і безкоштовний.

Успіх будь-якої країни починається з самоповаги. До себе самих і своїх співгромадян. Зокрема, коли влада не ставить тобі вибір: пісяти за розкладом по 3 гривні або в кущах. Коли ми самі не дозволятимемо нікому ставити нас перед таким вибором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #туалети #Франція #Бордо

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...