
09:22, 5 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
У Полтаві 19-річна дівчина отруїлась грибами. Стан – важкий

4-го жовтня до 1-ї міської лікарні у Полтаві госпіталізували 19-річну дівчину, жительку Київського району міста. Лікарі поставили діагноз – «гостре отруєння дикорослими грибами». Стан здоров’я хворої – важкий. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення.
Нагадаємо, учора на Полтавщині 5-річна дівчинка з’їла отруту для гризунів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:20, 16 червня
5
12:14, 19 червня
15:17, 22 червня
12:50, 22 червня
25
15:06, 18 червня
8