
21:12, 4 жовтня 2018 р.
Надійне джерело
"Ворскла" виграє у "Спортінга" після першого тайму

Полтавська "Ворскла" після першого тайму виграє у лісабонського "Спортінга" у матчі 2-го туру Ліги Європи. Єдиний гол у грі на 10-ій хвилині забив Владислав Кулач. Наразі у грі триває другий тайм.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
12:50, 22 червня
8
13:34, 21 червня
15:08, 22 червня
1
10:15, 11 червня
24