• Головна
  • 22 хитрих підприємці та 5 особливо жадібних посадовців – Полтава багата на хитромудрих людей
10:16, 4 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

22 хитрих підприємці та 5 особливо жадібних посадовців – Полтава багата на хитромудрих людей

22 хитрих підприємці та 5 особливо жадібних посадовців – Полтава багата на хитромудрих людей

Протягом 9 місяців 2018 року оперативники Головного управління державної фіскальної служби у Полтавській області викрили 51 кримінальне правопорушення в оподаткуванні, митній і бюджетній сферах. Зокрема, 22 злочинці ухилялися від сплати податків на суму 45 мільйонів гривень, 11 – виготовляли і продавали підробний алкоголь, а 7 посадовців розкрадали та витрачали кошти підприємств, п’ятеро з них виявилися зовсім жадібними та крали в особливо великих розмірах.

Також викрито 5 фіктивних підприємців та одного лузера, який «спалився» на відмиванні грошей.

В ході проведення операції «Акциз-2018», метою яких є посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, викрито 13 кримінальних правопорушень, припинено діяльність 2 незаконних виробництв лікеро-горілчаних напоїв, у т.ч. 1 – скоєно організованою злочинною групою у складі 3-х осіб. З незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму майже 20 млн. грн.

На виконання доручення Уряду щодо посилення протидії правопорушенням у митній сфері викрито 9 кримінальних правопорушень, припинено діяльність Центру мінімізації митних платежів, зі схемою надання послуг, пов’язаних із здійсненням митного оформлення ТМЦ за заниженою митною вартістю. У ході реалізації матеріалів вилучено імпортованих товарів вартістю понад 10 млн. грн. Крім цього, складено 30 протоколів про порушення митних правил на суму понад 6 млн. грн. та забезпечено додаткові надходження в бюджет у сумі 1,9 млн. грн. за рахунок збільшення задекларованої вартості імпортованих товарів.

За результатами проведення досудового розслідування викритих правопорушень 26 особам оголошено підозру у скоєні злочинів, у т.ч. 6-ти особам – у скоєнні злочинів у складі організованої злочинної групи. Кримінальні провадження відносно вказаних осіб направлено на розгляд суду.

В бюджет додатково забезпечено надходження коштів на суму понад 5,6 млн. грн. за рахунок погашення збитків у кримінальних провадженнях та понад 5 млн. грн. – за рахунок відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які скористалися послугами конвертаційних центрів та фіктивних суб’єктів господарювання для мінімізації власних податкових зобов’язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінанси #шахрайство #розкрадання #фіскальнаслужба

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...