• Головна
  • На пілотні медичні проекти із держбюджету виділять мільярд гривень. Чи отримає фінансування Полтавщина?
15:12, 3 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

На пілотні медичні проекти із держбюджету виділять мільярд гривень. Чи отримає фінансування Полтавщина?

На пілотні медичні проекти із держбюджету виділять мільярд гривень. Чи отримає фінансування Полтавщина?

Для покращення надання екстреної медичної допомоги у проекті Державного бюджету передбачено 922 млн. грн. Ці кошти будуть направлені на реалізацію пілотних проектів у 6 регіонах України: Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та у Києві.

Кошти будуть спрямовані на закупівлю нових карет екстреної медичної допомоги, створення сучасних диспетчерських та підвищення зарплат працівникам бригад екстреної меддопомоги, які пройдуть додаткове навчання.

Експерт проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс ІІ», що здійснюється Центром «Ейдос» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» Олена Форостян пояснює, що заплановані пілотні проекти передбачають розробку і випробування різних моделей надання екстреної медичної допомоги з урахуванням місцевих особливостей.

“Під час пілотування стане зрозумілим, які моделі працюють, що потрібно змінити для надання ефективнішої медичної допомоги. Як результат, найкращі моделі будуть адаптовані для використання в решті регіонах країни”, - додає Олена Форостян.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що полтавці вважають медицину пріоритетною галуззю для фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #фінансування #полтавщина #мільярд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...