• Головна
  • Полтавські студенти прийняли участь в українському весіллі
17:14, 19 листопада 2012 р.

Полтавські студенти прийняли участь в українському весіллі

Студенти Полтавського технікуму харчових технологій стали учасниками справжнього традиційного весільного обряду, який свого часу надихав на любов і злагоду справжніх українців.

З метою популяризації кращих родинних традицій, підняття престижу сімейного способу життя, формування позитивного іміджу сім’ї в молодіжному середовищі та з нагоди Міжнародного дня студента управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі студентською радою Полтавського технікуму харчових технологій організували для активних студентів технікуму захоплюючу екскурсію до Музею українського весілля, що знаходиться в с. Великі Будища, Диканського району.

Даний музей – це унікальна скарбниця народних звичаїв і обрядів. Молодь могла на власні очі побачити захоплюючі експозиції музею: весільне вбрання того часу (більше 50 років тому назад), меблі та предмети побуту, безліч вишитих рушників, сорочок та навіть скриню нареченої.

Найцікавіше те, що поряд з унікальними експонатами в музеї, студенти потрапили в урочисто-таємничу атмосферу давнього весілля, стали учасниками справжнього традиційного весільного обряду, який свого часу надихав на любов і злагоду справжніх українців. Молодь з ентузіазмом виконувала запропоновані ролі. Також студенти почули багато весільних пісень, дізналися про звичаї українців та їхні обереги.

Полтавські студенти прийняли участь в українському весіллі, фото-1

 

Полтавські студенти прийняли участь в українському весіллі, фото-2

 IMG_0992

 IMG_0989

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...