• Головна
  • Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Полтаві
12:03, 3 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Полтаві

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Полтаві

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює не лише у східних областях України, де нині йде війна, а й моніторить мирну частину держави. Наразі - спостерігач місії Венсан Годбійон, котрий "відповідає" за стабільність чи навпаки - ознаки напруження в Харківській, Полтавській, Сумській областях, разом з помічницею спілкуються з представниками різних політичних партій, щоб зробити власний аналіз "перевороту", що відбувся в Полтавській міській раді.  

 Учора спілкувалися з представниками Полтавського осередку "Самопомочі". Мета: почути думку представників партійної організації щодо змін, що відбулися нині в Полтавській міській раді, та визначити тенденцію на майбутнє.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює в Полтаві, фото-1

Участь у розмові брали голова фракції "Самопомочі" у міськраді Дмитро Сенчакович та член міськвиконкому Дмитро Гаврилко. Д. Сенчакович розповів про розстановку політиних сил в міськраді часу "після Мамая", Д. Гаврилко окреслив фактори, що лягли в основу політичної та господарсько-економічної кризи в місті:

"За всі роки незалежності Полтава мала трьох голів: А. Кукобу (гість згадав, що бачив пам"ятник йому - прим.), А. Матковського та О. Мамая. Жоден з них не провів радикальної зміни структури владної вертикалі. Стара структура не може вирішити нові проблеми. Кількість кризових моментів збільшується, нашаровуються один на один. З техногенної точки зору Полтава в аварійному стані, 20 років нічого не робилося. Мамай за три останні роки знищив МШЕД, КП "ШРБУ". Фактично, 2-3 людини в ручному режимі керували містом".

Венсана Годбійона здивував факт "передачі в приватні руки міської снігоочисної техніки з метою отримання приватного інтересу". А також він висловив занепокоєння порушенням процесу підготовки до міських комісій та сесії, неможливістю спокійно вивчити документи, фактом підміни додатків, що мав місце за головування О.Мамая. Спостерігач ОБСЄ збирається бути на найближчій сесії, щоб побачити зміни, що почали відбуватися, на власні очі та дати їм оцінку.

Ольга Мороховська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава без Мамая #місія ОБСЄ #Самопоміч

Коментарі

Оголошення
live comments feed...