• Головна
  • Німці подарували полтавському парку «Перемога» карусель (ФОТО, ВІДЕО)
07:09, 3 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Німці подарували полтавському парку «Перемога» карусель (ФОТО, ВІДЕО)

Німці подарували полтавському парку «Перемога» карусель (ФОТО, ВІДЕО)

У жовтні цього року виповнюється 30 років партнерства Полтави та німецьких міст Фільдера. За три десятиліття було здійснено низку офіційних візитів, Полтаві надавали гуманітарну допомогу, відбувалися та продовжуються культурні й наукові обміни. Полтава та міста Фільдера мають безліч проектів в галузі охорони здоров'я. Окрім того, реалізовуються спільні проекти у сфері екології та охорони навколишнього середовища. Значної допомоги Полтаві надають партнери в соціальній адаптації дітей внутрішньо-переміщених осіб.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота наголошує: тісний зв'язок з іншими державами – один з головних напрямків влади:

  – Розвиток співробітництва з містами інших держав, з державами вцілому, співпраця з ними, обмін досвідом, обмін можливостями – це важливо для нас. Я радий вітати у Полтаві почесних гостей і щиро вдячний їм за ті проекти, які вже закріпилися успішними в історії нашого міста, історії міст Німеччини. Переконаний, ця зустріч – не остання: є про що говорити, є над чим працювати. Під час урочистої частини Олександр Шамота вручив гостям нагороди від Полтавської міської ради, а також пам'ятні подарунки.

Для подальшої співпраці під час офіційної зустрічі було урочисто підписано «Програму партнерства міста Полтава та Остфільдерн 2019/2020» в рамках реалізації міської програми «Про розвиток зв'язків територіальної громади м.Полтава з містами країн світу» на 2015/2019 роки.

Вдячні за співпрацю та налаштовані на подальшу не менш плідну та успішну роботу, – запевнив обербургомістр міста Остфільдерн Крістоф Болай:

– За останні 30 років трапилось чимало. Наша багаторічна дружба має визначні плоди. Ми зустрічаємо з Полтави школярів, спортсменів, людей, чия діяльність пов'язана з культурою та мистецтвом, спеціалістів галузі охорони здоров'я. Заглядуючи у майбутнє, варто зауважити, що якраз медична сфера – у пріоритеті. Саме вона й буде основою співпраці в наступні два роки. Якщо бути точнішим, це – акушерство та педіатрія.

До Полтави почесні гості також завітали з подарунками. Обербургомістр міста Остфільдерн Крістоф Болай передав у дарунок сертифікат на отримання каруселі, яка стане окрасою парку культури та відпочинку «Перемога».

Українським колоритом та культурою глибоко вразили друзів з Німеччини Український народний хор «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, професора Григорія Левченка. До речі, «Калина» неодноразово брала участь у культурному обміні між нашим містом та містами Фільдера.

Та не лише їжею духовною: головний редактор газети «Полтавський вісник» Лариса Семеняга гостинно запросила делегацію на ІІ гастрофестиваль «Полтавська галушка-2019».

Кожен з присутніх мав змогу зробити фото на згадку про цю особливу та визначну подію біля спеціального боксу і одразу ж отримати зображення. А по завершенню заходу усім вручили спеціальну брендову продукцію, виготовлену до ювілею: календарі на наступний рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паркперемога #парк #реконструкція #атракціони #німці #німеччина #міста-партнери
Оголошення
live comments feed...