• Головна
  • Події на полтавському хлібзаводі – символ неефективного управління державою та неприхований злочин – народний депутат Роман Семенуха
Політичні новини
11:25, 2 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Події на полтавському хлібзаводі – символ неефективного управління державою та неприхований злочин – народний депутат Роман Семенуха

Політичні новини
Події на полтавському хлібзаводі – символ неефективного управління державою та неприхований злочин – народний депутат Роман Семенуха

Народні депутати від парламентської фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Роман Семенуха і Анна Романова днями відвідали Полтавський комбінат хлібопродуктів у рамках робочого візиту до Полтави. Останнім часом до хлібокомбінату прикута увага полтавців: поки працівники підприємства перекривають дороги у Полтаві через невиплату заробітної плати, підприємство намагаються тишком збанкрутувати і продати за безцінь одному з відомих «хлібобулочних» магнатів.

Під час візиту на підприємство Роман Семенуха та Анна Романова зустрілися із заступникомдиректора комбінату Романом Березкою та працівниками, які залишилися. З 200 людей зараз тут працюють усього 60. Це і не дивно, адже за 8 місяців цього року вони отримали зарплатні усього по 700 гривень. На початку зустрічі із депутатами співробітники комбінату були налаштовані скептично, адже за увесь цей час ніхто так і не зміг їм допомогти. Але, за словами парламентарів, вони докладуть усіх зусиль, аби справа набула державного розголосу:

         – Те, що сьогодні відбувається на підприємстві, є символом не просто неефективного управління державою, а, фактично, неприхованим злочином,  – сказав Роман Семенуха. – По-перше, людям багато місяців не виплачується заробітна плата, а це пряме порушення законодавства і з цього приводу я зустрічатимуся з прокурором Полтавської області і вимагатиму, щоб він негайно втрутився у ситуацію. Щодо розкрадання коштів – то це, на мою думку, вже підслідність Національного антикорупційного бюро України і я звертатимуся з відповідним депутатським запитом до НАБУ.

Під час розмови з колективом підприємства Анна Романова з колегою запропонувала найактивнішим представникам підприємства у будь-який зручний час організувати для них поїздку до Верховної Ради України та влаштувати виступ і брифінг, бо інакше, за словами нардепів, справу просто «зіллють» тишком-нишком:

      – Цього тижня ми поспілкуємося з в.о. міністра АПК Максимом Мартинюком для того, щоб він публічно дав пояснення, з якої причини підприємство і досі без легітимного керівника. Я не бачу для цього жодних адекватних причин. І не розумію чому досі на цю державну посаду не оголошено офіційного конкурсу. На мою думку, такими діями чиновники свідомо доводять до банкрутства це потужне прибуткове підприємство, щоб потім хтось, можливо, з Харкова, за безцінь його забрав. Це не нормально. У ситуацію має втрутитися прем’єр-міністр, - сказав Роман Семенуха.

- Нам також цікава позиція голови Полтавської ОДА Валерія Головка, який у тому числі несе за проблеми на державному підприємстві пряму відповідальність. Ми запросили представника профкому підприємства, щоб ця проблема стала відома далеко за межами Полтави. Тому що, на превеликий жаль, у нашій державі поки що шанс на вирішення мають лише ті проблеми, які набувають найбільшого розголосу, - додала Анна Романова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хлібокомбінат #страйк #рейдерство #банкрутство #корупція #самопоміч #семенуха #романова

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...