• Головна
  • Дзідзьо у Полтаві розповів про любов до класичної музики, ставлення до політики та фантастичне майбутнє України (ВІДЕО)
15:27, 1 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Дзідзьо у Полтаві розповів про любов до класичної музики, ставлення до політики та фантастичне майбутнє України (ВІДЕО)

Дзідзьо у Полтаві розповів про любов до класичної музики, ставлення до політики та фантастичне майбутнє України (ВІДЕО)

Соліст гурту «Дзідзьо» Михайло Хома перед концертом у Полтаві дав ексклюзивне інтерв’ю для «0532.ua». І розповів про нові експерименти у творчості, музикантів поза політикою та випадки, у яких слід «давати по сраці».

Журналісту «0532.ua» вдалося поспілкуватися із «Дзідзьо» перед початком концерту у Полтаві 30 вересня у Палаці Дозвілля «Листопад». Виступу гурту цього разу зібрав повний зал. Михайло Хома прийшов на інтерв'ю у жовтому сценічному костюмі. І охоче відповів на питання про Полтаву, творчість та громадянську позицію артиста.

-Які асоціація викликає Полтава, полтавська земля?

-З великим задоволенням, з великою любовю повертаюся у Полтаву. Я собі згадую завжди ваш зал – «Листопад», один із самих кращих залів в Україні, тут приємно працювати. Хочу подякувати людям, які підтримують тут чистоту, які її зробили. І від усіх артистів кажу – дякую, Полтава, за такий чудовий зал! Гарні люди! Я собі згадую всі концерти – і коли у мене було пів залу, і коли трошки недобір, і згадую всі аншлаги!

-Сьогодні яку програму привезли?

-Супер-пупер програма! Люди що хочуть? Люди хочуть хіти, люди хочуть пару нових пісень і люди хочуть почути – що далі, плани? Я привіз ті плани, привіз пару нових пісень, які ще не співав.

-Чи буде щось кардинально відмінне від того, що вже було?

-Буде цього року ще одна пісня, яка буде кардинально трішки інакша. Але вона мусила бути інакша – я 25-го жовтня випускаю романтичну комедію в усіх кінотеатрах. І вона таки трошки інакша, але вона теж має право на життя.

-Деякі ваші колеги кажуть, що артист – поза політикою. Яка ваша позиція?

-Поза політикою, але треба мати позицію – любити Україну і свою державу. Якщо до тебе лізуть, треба казати «Ні!» і деколи бити по сраці! А дуже там лізти, розбиратися – хто поганий, хто злий, хто добрий, то ліпше не треба. Треба займатися своїм. Я співаю. І моя місія – людям підіймати настрій. Щоб діти були веселі, вчилися, а лізти у політику – це не для мене!

-Чи було правильним запровадження квот на українську музику?

-Я скажу так – будь-яке рішення є правильним. Нічого не робити – оце неправильно. А помилятися - це так само правильно. Якщо помилилися, трішки часу пройде і вернеться все назад. Деколи треба робити щось, навіть помилку, щоб було правильне рішення.

-Яку музику слухає «Дзідзьо», коли їде на концерт? Приміром, сьогодні, коли їхали до Полтави?

-Я монтую фільм. І з Костею, із Америкою, зв’язуємося, кожну сцену підв’язую під музику. І зараз я на хвилі класичної музики симфонічного оркестру.

-Що «Дзідзьо» хотів би побажати полтавцям?

-Полтавцям хочу побажати веселого настрою! Не переживайте, нас чекає з вами фантастичне майбутнє! Я – українець, ви – українці! Давайте один одного підтримувати, допомагати, сміятися, вітатися і мати щирі наміри один до одного. Мегапопулярний хто? Пишіть в кросворді – «Дзіздзьо», хто ж іще?! Дякую, Полтаво!

Дзідзьо у Полтаві розповів про любов до класичної музики, ставлення до політики та фантастичне майбутнє України (ВІДЕО), фото-1

Бесіду провів Володимир Паршевлюк

До речі, тут можете переглянути шалене відео із концерту "Дзідзьо" у Полтаві.

А тут - фотозвіт із концерту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дзідзьо #інтерв'ю #полтава #листопад #україна #артист #концерт
Оголошення
live comments feed...